Jak wyrównać wszystkie divy

Co zrobić aby wszystkie divy miały zawsze taką samą długość? Mam 3 kolumny i każda ma długość taką ile wynosie tekst. W tabelkach wszystkie zawsze się dostosowywały do najdłuższej a tu nie moge nic zrobić żeby tak było. Czy zawsze trzeba ręcznie zmieniać ich długość po dopisaniu czegoś?

pokaż kod’a

http://www.puma.pomorze.pl/porady.php#p06

Sory że nie odpisywałem ale nie miałem ostatnio czasu zająć się tym.

Dzięki Puma, twoja porada działa, jednak zauważyłem że w IE strona nie jest wyśrodkowana i za nic nie moge sobie z tym poradzić. W FF jest jak być powinno. Próbowałem robić według porady w podanym linku na temat wyśrodkowywania strony ale nie działa :confused: Może coś źle robie, nie wiem. Oto fragmenty kodu:

HTML:

logo.png

Tytuł Dodano: 15 listopada 2008


Asdsdfasr

ZSR Jabłoń 2008
[/code] CSS:

[code]BODY {background-image: url(tlo.png);} div {margin:0px; padding: 0px 0px 20px 0px; width: 897px; vertical-align: top; margin-left: auto; margin-right: auto;} div.kontener {overflow: hidden;} div.logo {border-top: 3px solid silver; border-left:3px solid silver; border-right:3px solid silver; border-bottom:3px solid silver; background-color: #0088B4; height:140px; text-align: center;} div.menu {background-color: #0088B4; width:170px; float: left; padding-bottom: 2000px; margin-bottom: -2000px;} div.tresc {background-color: #00A4D8; width:557px; float: left; padding-bottom: 2000px; margin-bottom: -2000px;} div.menu2 {background-color: #0088B4; width:170px; float: right; padding-bottom: 2000px; margin-bottom: -2000px;} div.stopka {clear:both; margin: 0; border: 3px solid silver; padding: 5px 0px 5px 0px; font-family: arial; font-size: 7pt; text-align: center; background-color: #0088B4; vertical-align: top; margin-left: auto; margin-right: auto;}

Mam ten sam problem, i porada pumy u mnie nie działa, cała stronka sie rozwala…

style.css

body {

	background:#0B0B0B;

	margin:0px;

	text-align:center;

	}

#calosc {

	margin: auto;

	text-align:left; 

	width:970px;

	}

#bok_l {

	background:#262626;

	width:165px;

	background-repeat:repeat-y;

	float:left;

	}

#srodek {

	background:#FFFFFF;

	width:633px;

	background-repeat:repeat-y;

	float:left;

	margin:0px;

	}

#bok_p {

	background:#262626;

	width:163px;

	background-repeat:repeat-y;

	float:left;

	}

...

#bok_l, srodek, #bok_p mają być takiej samej długości… Dzięki A co do Ciebie barszczu , spróbuj tak

body {background-image: url(tlo.png); text-align:center;}


div {margin:0px; padding: 0px 0px 20px 0px; width: 897px; vertical-align: top; margin-left: auto; margin-right: auto;}


div.kontener {overflow: hidden; text-align:left;}


div.logo {border-top: 3px solid silver; border-left:3px solid silver; border-right:3px solid silver; border-bottom:3px solid silver; background-color: #0088B4; height:140px; text-align: center;}


div.menu {background-color: #0088B4; width:170px; float: left; padding-bottom: 2000px; margin-bottom: -2000px;}


div.tresc {background-color: #00A4D8; width:557px; float: left; padding-bottom: 2000px; margin-bottom: -2000px;}


div.menu2 {background-color: #0088B4; width:170px; float: right; padding-bottom: 2000px; margin-bottom: -2000px;}


div.stopka {clear:both; margin: 0; border: 3px solid silver; padding: 5px 0px 5px 0px; font-family: arial; font-size: 7pt; text-align: center; background-color: #0088B4; vertical-align: top; margin-left: auto; margin-right: auto;}

@edti:

Ja też sobie już poradziłem.

Wielkie dzięki master of disaster. Teraz jest wszystko ok :slight_smile:

Ogólnie na ten temat można poczytać tu: http://blog.mwojcik.pl/2008/06/22/techn … ych-wstep/