Jak wysłać monitor?

Zamierzam sprzedać swój stary monitor na Allegro, ale mam pewne obawy co do wysyłki.

Może ktoś ma trochę doświadczenia i mi doradzi? Pocztą Polską czy lepiej kurierem? Ile taka wysyłka może kosztować?

Wyślij kurierem, dużo bezpieczniej i nie zostanie uszkodzony… z pocztą nigdy nic nie wiadomo…

nigdy poczta kurierem al jak to już niehc oni sie martwia, płacisz za to zeby przesłali go w całości

Najlepiej kurierem. A co do kosztów to raczej nikt Ci nie powie ile to będzie kosztowało. Bo nawet nie napisałeś co to za monitor LCD ? czy zwykły ? I koszt zależy też na pewno od tego jaką firmę kurierską wybierzesz.

edit // jak ja coś kupuje to zawsze przywozi mi to DHL :stuck_out_tongue:

koszt przesyłki pocztą polska paczki do 15 kg to 30 zł. 8)

Wyślij kurierem, oczywiście ubezpieczone

Firmy kurierskie szanują przesyłki klientów, a nie jak poczta polska rzuca nimi gdzie popadnie

Firmy kurierskie też rzucają jak popadnie. Różnica polega na tym, że kurier dostarcza na drugi dzień i odpowiada za przesyłkę. Poczta dostarcza kiedy chce, a z odzyskaniem kasy można się męczyć nawet pół roku.

Może i rzucają ale jeżeli coś się z tego powodu uszkodzi to nie ma problemów z dostaniem odszkodowania, a jeżeli poczta coś zniszczy to ok 6 miesięcy trwa proces odszkodowawczy

Ej przecież dokładnie w 100% to napisałem w swoim poście :shock: