Jak wysyłać Pocztą Polską? Jaka koperta, co i jak?

Cześć,

sprzedaję korki Adidasa i jutro kończy się aukcja, a ja mam pytanie, jak wysłać je?

Pójdę na pocztę i się spytam o jakąś kopertę, tylko nie wiem, jaka najlepsza, i jak się nazywają, ogólnie jak najlepiej zapakować?

Jest to moja 1. przedaż, więc…:slight_smile:

buty w kopertę? oryginalny pomysł, nie powiem…

Pisząć “koperta”, nie chodziło mi o tę, zwykłą na listy, tylko taką większą, nie białego koloru… …yyyy (?)/paczka?

A, i jeszcze pudełko na korki będzie.

:wink:

cięzke pytanie :smiley: :d

buty wsadz w pudełko, pudełko z butami wsadz w jakis kartonik i ładnie tasmią zaklej :smiley: :smiley: :smiley: jeżeli nie masz katronika to owiń to pudelko z butaku w jakis papier i zaklej tasma :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm

O cennik mi nie chodzi. ;]

No właśnie, to na poczcie nie mają takich specjalnych paczek? :mrgreen:

Może ten Twój, to i dobry pomysł. ;]

Mają gotowe pudełka do wysyłania. Różne wielości.

Najlepiej znajdź pudeło po butach, zapakuj w szary papier (kupisz w sklepie papierniczym) i na pocztę.

Zapakować w szary papier, posklejać i prosto do wysyłki, czy jeszcze do tego gotowego pudełka z Poczty? ;]

Jak masz za dużo kasy (pudełko na poczcie kosztuje koło 10 zł, zależy od rozmiaru) to wsadź, ale jest to zupełnie zbyteczne.

No to odpada.

Dzięki za pomoc. :wink:

A nie masz starego pudelka po butach ?

Jesli nie to idz do pierwszego lepszego sklepu spozywczego i zapytaj czy nie maja jakiegos nieduzego pudelka na zbyciu. Mysle ze cie za nie nie skasuja :slight_smile:

Nie mam, chyba. :wink:

Wezmę te pudełko z Adidasa, zapakuję w papier, i ocno obkleję taśmą, i tyle będzie. :slight_smile:

Tylko zostaw miejsce na adres nadawcy i odbiorcy :stuck_out_tongue: :lol:

Dokładnie i po problemie. Ja staram sie nie wyrzucac roznych malych i srednich pudeleczek. Przydaja sie w takich sytacjach.

Po co pudełko? Proponuję Przyczepić karteczkę z adresem i wysłać buty luzem… :lol: :lol: :lol:

darmik24 bardzo zabawne.

Kicior znajdź dowolne pudełko, byle mieściły się buty. Owiń w szary papier i poproś o blankiet miłą panią z okienka poczty.

Tę nalepkę sobie dzisiaj, po szkole załatwiłem, więc już nie ma problemu.

Jeszcze raz dzieki za pomoc, pozdrawiam, Kicior.