Jak Wywalic Grub?

Now wic zaczelo sie niewinnie:

Mialem Partycje sda1 z WinXP Pro NTFS

Mialem Partycje sda6 z Fedore Core 3 (utworzona z partcji windowasa) ext2 i swap

i dwie Partycje Fat32.

I wszystko bylo spoko do dzisiaj. Wywalilo mi blad partycji. Wiec chcialem powrocic do Win XP bez Linuksa wiec sformatowalem wszystkie partycje.

A Windowsowska i przerobina na NTFS partycje Linuksa Połaczylem w jedna. I wszystko bylo Oki Do momenty gdy podczs instalacji WinXP uruchamia mi sie GRUB w trybie wiersza polecen i nie moge nic zrobic.

Nie wiem skad sie on wziol bo przecierz sformatowalem Partycje :frowning:

Czy da sie Go jakos Wywalic ?

Prosze o szybko i konkretna ODPOWIEDZ.

Nie wiem co Robic :cry: A robota mie czeka.

Wkładasz płytkę XP do napędu >> botujesz>>kiedy się wszystko załaduje klikasz R aby uruchomić naprawę systemu>>potem wybierasz 1 (jeśli masz więcej to wybierz tam gdzie jest XP)>>potem wpisujesz fixmbr>>dajesz literkę T>>ENTER>>exit. Wyciągasz płytkę i nie powinno już być GRUB’a

a co jesli moj WinXp Nie Butuje z Plyty.

Pozatym Juz zaczolem instalacje ,skopiowalo pliki i uruchomil sie komp ponownie i wtedy sie Grub Pojawil :cry:

To że to pirat :lol:

No, tak Ale Sza o tym :smiley: .

Tylko jesli to nie zadziala…

Niestety nie mogę Ci pomóc. Tego zabrania regulamin. Polecam lekturkę :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Zadziała.

Powiem tyle ze nie dziala,

Dzieki i tak

Glupi jest ten regulamina, pozatym ja crackow nie zamieszczam, tylko spytalem, :smiley:

Regulamin nie jest głupi - rejestrując się tuaj - zaakceptowałeś

te zasady. I uczyniłeś to przed rejestracją :stuck_out_tongue:

To wtedy zobaczyłbyś nagrodę specjalną :smiley:

Na tym forum wyznajemy zasadę, ze jak- piracisz,

to martw się sam :evil:

Topik zamykam