Jak "wzmocnić" głos?

Witam,

da się jakoś “wzmocnić” głos?

Pytam bo mówię za cicho,wynika to z głosu i być może jest coś co wzmacnia głos .

Mów głośniej i tyle.

Albo kup sobie tubę.:

http://www.allegro.pl/item570728330_meg … ferta.html

ProgS ,

Nie ma recepty na to :lol:

Nie lepiej pogodzić się z tym jakim jesteś ?

Nie ma ideałów :hahaha:

Poszukaj w google pod hasłem “impostacja” głosu. Jest kilka ciekawych artykułów - może Ciebie cos zainteresuje.

Lol ludzie jak narazie tylko ja odpowiedziałem normalnie. Chłopak ma problem a wy się czepiacie. Nie ma ideałów ale można się poprawiać. Jak by każdy miał takie podejście [nie ma ideałów, itp. itd., po co się ulepszać] to nasz świat cały czas byłby w epoce kamienia.

Hmm… To chyba zależy od poziomu testosteronu i czy dużo chorowałeś w młodości na zapalenie krtanii. Idź na badania jak wykażą Ci zbyt niski poziom to Ci go do szczepią czy jakieś leki przepiszą. Do tego jak cicho mówimy ma też coś stan uzębienia/zgryzu, może masz krzywe? :?

Aktorzy odbywają lekcję emisji głosu, żeby w tearze było ich porządnie słyszeć, i nie jakiś bełkot, ale wyraźne mówienie, i przy okazji żeby sobie nie zdarli gardła.

Ja miałem przez pół roku takie zajęcia w szkole. Co prawda, nie mogę mówić jak aktor, bo to pół roku, i takie naciągane bo były po całym dniu nauki kiedy człowiek zmęczony, ale trochę mi to dało, bo mniej więcej wiem na czym to polega.

Jeśli nie chcesz przez resztę życia krzyczeć, a mówić przeponą to może zapisz się na takie lekcje :slight_smile: Tyle że nie mogę powiedzieć ile to będzie kosztowało, nie wiem.

Zreszta poszperaj na google “emisja glosu”