Jak z allegro

czy kupowanie czegos na allegeo jest pewne ?czy napewno przysla zamowiony produkt?czy bedzie sprawny w 100%?

Zależy petrek od sprzedawcy zoabcz profil sprzedawcy czyli pozytywy i negatywy jak jest niepewny sprzedawca to nie kupuj :wink:

Zależy od gościa, - patrz na komentarze itp…

po prostu trzeba robić zakupy z głową :slight_smile:

Z GŁOWĄ UMIAREM I ROZWAGĄ

N ależy uważać na aukcje gdze towary wystawione są bo BARDZO zaniżonych cenach.

J eżeli ktoś sprzedaje telewizor znanej marki 50 cali za 1500 zł - podejdzmy do tego z nieufnością a nie kupujmy pod wpływem emocji.

ja kupuje na allegro za max 200 zł i zawsze patrze na komentarze komentarze i jeszcze raz kometarze to jest naistotniejsze,robie zakupy na

allegro już od paru ładnych latek i jeszcze nigdy mi sie nie zdazyło zebym został oszukany,no moze z raz…

nigdzie na 100% nie jest pewne ale jak komentarze są spoko same pozytywy to nie powinno być problemu :smiley: (oby nie zapeszyć) :stuck_out_tongue:

Gdy uwaznie przeczytasz wypowiedzi o danym gosciu to sie do wiesz czy warto u niego kupowac :wink: Jesli bedzie mial negatywne wypowiedzi to nie radze kupowac :lol:

No dokładnie, jak mówią koledzy. Liczy się też dobry kontakt z gościem i wsyztskie informacje techniczne.

A jeżeli jużktoś mnie “wykorzysta” :twisted: to co mam wtedy zrobić?? Czy jest jakaś szansa na to żeby odzyskać kase

Witam Pana archeologa…

Całą sprawe zgłaszasz na allegro, a ono poinformuje Cię co dalej w tej sprawie…

Raczej mała… :frowning:

Najprostsza droga prowadzi na komisariat… :cry:

Zawsze patrz na date rejestracji, jak sprzedawca jest zarejestrowany od conajmniej roku to można mu zaufać pod warunkiem sprawdzenia komentarzy i za co one są.

Jeśli już ktoś cie oszuka to żeby otrzymać odszkodowanie od allegro musisz zgłosić sprawe na policji. Wtedy dostajesz numer sprawy i wysyłasz go do allegro, a oni oddają do 300zł

http://allegro.pl/country_pages/1/0/centrum_bezp.php