Jak z Avi zrobić DVD?

Witam. Mam film w formacie Avi, a chciałbym go odtworzyć na DVD które nie czyta DiVX. Czy ktoś może powiedzieć jak to przerobić?

Tu masz podobny temat, programy te same film-telefonu-odtworzenia-odtwarzaczu-dvd-t365675.html jak masz problemy to pisz :slight_smile:

musisz albo przerobić na VCD albo na DVD czyli przekodować do MPEG-2, jednak nie potrafię powiedzieć czy są jakieś darmowe programy do konwersji avi to DVD i proste w obsłudze.

Polecam program DVD Flick: http://www.dvdflick.net/. Używałem go już wielokrotnie, wystarczą dwie godziny i 700-megabajtowy film w .avi jest w formacie DVD, to wypalenia na płytę i odtwarzania w każdym odtwarzaczu DVD.

Wszwstko zależy od tego jaki chcesz uzyskać efekt końcowy ,jak ma być film przerobiony tylko tok aby odtwarzał się na dvd które nie czyta divx to wystarczy przekonwertować plik wyjściowy do jednego z formatów obsługiwanych przez wszystkie dvd ( vcd , svcd -do nagrania na płytach cd - słabsza jakość ,lub format DVD-video jakość ok) i stworzyć płyte vcd svcd , lub dvd-video ,a jak chcesz plik wyściowy poddać obróbce (ciecia,przejścia,filtry,napisy itd) i utworzyć płytę z np. animowanym menu z rozdziałami itd.wybór programów jest inny , co Cię interesuje ? :slight_smile:

Polecam kilka opisików:

:arrow: Konwersja AVI do DVD

:arrow: Tworzenie i modyfikacja S(VCD)

Za pomocą:

Format Factory,

SUPER ©

Any Video Converter

marian11 post nie na temat - KOSZ