Jak z powrotem dodać Echo / Sound Test Service?

Witam, przez przypadek usunąłem “Echo / Sound Test Service” i nie mogę teraz dodać tego “kontaktu” na nowo. Często loguję się na różnych komputerach, a na nich zwykle nie mam odpowiednio ustawionego dźwięku do rozmowy na skype i stąd ten "kontakt’ mi się przydaje. W wyszukiwarce jak wpiszę echo123 to owszem wyświetla mi się on, jednak nie chce mi się za każdym razem go szukać. Jakieś rady jak go dodać, bo tak “normalnie” jak zwykły kontakt to coś nie mogę?

Witam,

 

w przypadku wersji  6.14.0.104 (w starszych wersjach rozkład menu się nie zmienia   )

 

narzędzia (ctrl+ ,)

 

w kategorii ogólne  —> ustawienia audio  -----> Inne  rzeczy ,które możesz zrobić —> wybierz wykonaj darmową rozmowę testową (ikonka słuchawek na dole ) później będzie ona w zakładce  ostatnio  następnie prawym przyciskiem myszy wybierasz  dodaj do listy

Niestety ten sposób u mnie nie działa, tzn. gdy klikam na “dodaj do listy” to mi tego “kontaktu” nie dodaje… Może zna ktoś jeszcze jakieś inne rozwiązania?

hmmmmmmm również opcja dodawania kontaktu z katalogu skype nie działa (dziwne) a może spróbuj odinstalować Skype za pomocą

 

http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninstaller,Program,Windows,12741.html

 

w opcjach zmień język na polski

 

odznacz Tworzenie punktu przywracania w kategorii deinstalator  następnie prawym klikiem na ikonie skype wybierz odinstaluj z dostępnych trybów wybierz zaawansowany postępuj później zgodnie z instrukcjami na ekranie (pamiętaj stracisz wszystkie zapisane rozmowy logi oraz historię czatu) kontakty pozostaną niezmienione potem zainstaluj ponownie najnowszą wersję skype