Jak z poziomu mobilnej wersji forum przejść na główną stronę vortalu?

Witam wszystkich! Moje pytanie brzmi dokładnie tak samo, jak treść tego tematu. Ostatnio dużo przeglądam ten vortal, a dzisiaj postanowiłem się nawet zarejestrować. W dużej mierze korzystam z mobilnej wersji i nie potrafię znaleźć wygodnego odnośnika. Jest gdzieś? :slight_smile:

Pozdrawiam serdecznie.

Nie ma :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Rozumiem. Jak uważasz, jest to przeoczenie, celowy zabieg, a może ograniczenie techniczne? Zdaję sobie sprawę z tego, że dla wielu osób to drobiazg, ale dla mnie [i pewnie innych] to niedogodność :expressionless:

Moim zdaniem jest to najmniejszy problem tego silnika forum, który jest jeszcze w fazie alpha :wink: Posiedzisz tu dłużej do zobaczysz więcej bolączek :laughing:, ale da się jakoś żyć :wink:
Pozostaje jedynie otwierać forum w osobnej zakładce.

edit.
Mi na ten przykład przed chwilą po okropnym lagu na forum zrobiło ze 178 nieprzeczytanych tematów równiutkie 100 :smiley: magia :laughing:

1 polubienie

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź! Zauważyłem dzisiaj wiele błędów, otrzymałem też mnóstwo komunikatów o awarii silnika. Myślę, że przygotuję szybki odnośnik gdzieś w zakładkach.

Ten temat był już poruszany, ale widocznie administracja uznała że nie jest to nikomu do szczęścia potrzebne.

Nie wiedziałem… Przepraszam zatem za kolejny :slight_smile: Osobiście uważam, że ikona domku zmieści się koło megafonu :slight_smile:

Też byłbym za tym, ale co zrobisz, nie my tu decydujemy.

Z paska adresu / zakładek przeglądarki lub włącz sobie tryb komputerowy… (może być z menu forum lub z opcji przeglądarki)?

image


Osobiście uważam, że ikona domku zmieści się koło megafonu :slight_smile:

Jak dla mnie nie każdemu ikonka domku się zmieści (w pionie przy małej rozdzielczości zrobi się pas długości dwóch i ikony opadną) a poza tym może się mylić z obrazkowym linkiem na główną forum.

W poziomie niewygodne jest pisanie, mi klawiatura zasłania - zewnętrznej nie sparuje / podepnę ani nie będę szukał takiej co jest ruchoma po całym ekranie jak okienko z Windowsa.

To rozwiązanie jest mi znane i najmniej wygodne z wszystkich :slight_smile:

No to tylko prośby błagalne by gdzieś upchali odnośnik albo zabawa z Firefox (jak masz Android a nie jakieś iPhony / Windows (mobile) Phony / Blackberie) i jakimś javascript gdzieś doklejać sobie link (ja np. wyłączam śledzenie kliknięć w forumowe linki i śmieszny blur w artykułach do zdjęć - chociaż to drugie bardziej widać jakby w znacznym stopniu wyłączyli).