Jak zaaktualizować kmplayer do nowej wersji?

Zawsze gdy pojawia się nowa wersja odtwarzacza kmplayer nie można jej automatycznie aktualizować tylko trzeba odinstalować starą wersje i zainstalować dopiero nową wersje kmplayer. Albo na starą wersje kmpayer zainstalować nową wersje. Bo jak dam tak: opcje -> o programie -> aktualizuj to wyskakuje mi że moja wersja jest aktualna. Teraz wyszła wersja 87 a ja mam wersje 85. Jak zaaktuazlizować do nowej wersji ten odtwarzacz ?

Poza tym odwarzacz kmplayer otwierał mi się zawsze w większym okienku po kliknięciu w jego ikonke, a teraz mi się taki mały włancza jak widać na poniższym screenie.

Jak to poprawić żeby się mi normalnie otwierał większy zawsze ?

vvvvvvvvvv.png

może firewall ci blokuje;]

hmm wypróbuj program PotPlayer jest praktycznie taki sam jak kmplayer tylko że nie instaluje zbednego badziewia i szybciej się uruchamia.

Jeszcze dodatkowo zużycie zasobów jest nieco mniejsze;]

Kmplayer był dobry odkąd go ta cała pandora tv nie wykupiła;]

oto link do potplayera aktualnego;] bo na DP jest stara wersja;]

http://www.programosy.pl/program,potplayer.html

dodam że potplayera jest wersja 64 bit ;] dzieki temu lepiej działa na 64 bitowych maszynach;]

firewall mi nic nie blokuje. Wszystko mi się samo automatycznie aktualizuje. Tylko kmplayer nie, nie wiem czemu. Czy ktoś może mi pomóc ?

Rozmiar początkowego okna ustawisz w Opcje\Preferencje\Główne\Ekran\Zaawansowane w górnej części jest suwak którym go sobie dopasujesz.

A aktualizacja, ja wolę poczekać na kilka komentarzy i zrobić ręczną, bo nie zawsze nowsze znaczy lepsze :slight_smile: