Jak zabezpieczyc plik

Witam jak zabezpieczyć plik config.dat w gadu gadu ??

Po pierwsze sprobuj zabezpieczyć folder jakimś programem do zabezpieczania folderów hasłem. Po drugie jeśli chcesz aby ktoś ci nie wykradł hasła zapisanego w tym pliku to ustaw w gg żeby nie zapamiętywało hasła w komunikatorze. Tylko przy każdym logowaniu na gg będziesz je musiał wpisywać. Po trzecie jeśli punk pierwszy nie wypali to pozostaje zmiana komunikatora. :stuck_out_tongue:

Pierwszy punkt na pewno nie wypali bo by musiał odbezpieczać ten folder przy każdym włączaniu gg troche roboty,jak gg nie będzie zapamiętywać hasła to ktoś kto chce je zdobyć użyje keyloggera więc też wyjście nie za dobre najbezpieczniejsze są zawsze hasła zapmiętane i zaszyfrowane,do ostatniego punktu to jest najlepsze wyjście zmiana komunikatora.

a to jakiego komunikatora polecasz ??:slight_smile:

W gg w ustawieniach zabiezpiecz komunikator hasłem. W ustawieniach w oknie głownym i tam pod numerem gg i pod hasłem bedzie zabezpiecz hasłem lub cos w tym stylu. i wpisac 2-krotnie i GITARA.

Program darmowy,po polsku,słuzy do szyfrowania danych :!:

:x

W ciągu 5 sek. bez problemu odczytam hasło do tak “zabezpieczonego” numeru

dokładnie więc zabezpieczanie w gg jest bez sensu ono jest źle zabezpieczone samo w sobie.

aqq,tlen,konekt cokolwiek byle nie orginalne gg wiadomo ,że jak coś jest popularne to nie jest bezpieczne.

czyli mam rozumiec ze na aqq juz sa male szanse wlamania ?

nie są małe ale dużo mniejsze :wink:

a mozna przez konekta zmienic swoje haslo do gadu ?:slight_smile:

siwers1986 na Forum używamy polskich znaków w pisowni i konkretnie tytułujemy tematy - użyj proszę przycisku icon_edit.gif

Tematów o komunikatorach jest dużo, więc proponuję przeszukać Forum. Hasło można zmienić, ale lepiej przez oryginalnego klienta gg.