Jak zabezpieczyć Xp bez SP3

Witam. W jaki sposób mogę zabezpieczyć WinXp nie instalując SP3 (z nim nie działa mi router) i nie mając włączonych Aktualizacji automatycznych??

Jakiś Autopatcher czy coś ??

Dlaczego nie włączysz aktualizacji automatycznych w Windowsie? Windows nielegalny czy co :x

Legalny tylko mam coś takiego, że ściąga te aktualizacje, zaczyna instalować i wyskakuje, że te aktualizacje nie zostaną zainstalowane :frowning:

kosior6 , -> WinSPatcher

Co się czepiasz. Ja mam legalną windę a mimo to nie włączam aktualizacji automatycznych !

Mógłbym włączyć te aktualizacje automatyczne, ale jak to zrobić z tym żeby mi się instalowały??

Gdy aktualizacje się nie instalują http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=7&t=243197 :slight_smile:

Ja też mam lealnego XP’ka i też nie mam włączonych aktualizacji automatycznych :stuck_out_tongue:

Dlaczego? Bo nie chcem i tyle!

A co do tematu to polecam WinSPatcher (to co podał rokko)

A można w WinSPatcher ustwić, aby zainstalowały się tylko poprawki bo nie chcę tego dodatkowego shitu:P

Do zabezpiecznia XP bez SP 3 polecam: Peer Guardian, Kasperski i z 2 spyware’ów i z 1 firewalla.

chyba anty-spyware’ów. Polecam ad aware

2 się będą gryzły. Z darmowych polecam comodo, płatne- outpost.

:slight_smile:

kosior 6 napisałeś: “Mógłbym włączyć te aktualizacje automatyczne, ale jak to zrobić z tym żeby mi się instalowały” - jest na to lekarstwo - “Powiadom mnie, ale nie instaluj bez mojej zgody”.

Instalujesz, uruchomi się program: instalacja aktualizacji i będziesz mógł wybrać, co chcesz zainstalować.

Alden , zrobiłem tak, ale niestety to nic nie daje. Z zapalczywością wariata chce mi ściągać te aktualizacje(które są już ściągnięte), potem je instaluje i wyskakuje, że te aktualizacje nie zostały zainstalowane! :stuck_out_tongue:

Eeee tam, ściągam już WinSPatchera mam prawie 55% :stuck_out_tongue:

BTW. Ciekawe dlaczego jest tak, że router nie chcę mi z SP3 współpracować…:confused:

Zaktualizuj soft do routera :smiley: