Jak zablokować aby inni nie widzieli co przeglądam na internecie

(pet10) #1

Witam. Mam w domu parę komputerów połączonych do jednego internetu. Jak zablokować aby gdy przeglądam aukcje na alleg… inni na swoich komputerach tego nie widzieli w przeglądanych?

(Cedar) #2

Internet jest tylko jeden, masz komputery podłączone do jednego łącza, ale to i tak nie ma znaczenia czy jest jedno czy kilka.

A widzą?
Chyba tyko w przypadku synchronizacji między przeglądarkami. Innej możliwości nie ma (chyba, że na Allegro po zalogowaniu się na to samo konto i sprawdzeniu historii wyszukiwania)

(pet10) #3

A jak wyłączyć tą synchronizację na google chrome?

(Cedar) #4

Nie wiem, nie używam Google Chrome. Sprawdź w pomocy, poszukaj w ustawieniach lub zapytaj Google :wink:

(pet10) #5

Może ktoś inny wie jak zablokować aby na innych komputerach nie było widać co było przeglądane ostatnio na alle…

(Cedar) #6

Nie zauważasz tego, że jesteś bardzo nieprecyzyjny zadając pytanie?
Na temat Allegro dałem Ci wcześniej odpowiedź (jeśli twój problem dotyczy tylko tej strony) i nie ma znaczenia czy to jest komputer za ścianą czy 1000 km dalej.
Jeśli dotyczy ogólnej historii przeglądania w przeglądarce, to też dostałeś wcześniej odpowiedź ale nie wysiliłeś się aby samemu odszukać rozwiązanie (podpowiedź dostałeś - synchronizacja, konto w przeglądarce, szczegółów w Chrome nie znam) ja nie mam zamiaru specjalnie instalować Chrome. W tym drugim przypadku też nie ma znaczenia gdzie znajdują się pozostałe komputery.

(pet10) #7

Po co założyłem temat aby ktoś mi powiedział dokładnie co trzeba zrobić i też musiałem się wysilić aby to zrobić. Gdybym chciał sam do tego dochodzić jak to zrobić nie zakładał bym tego tematu.

(FadeMind) #8

W Chrome masz opcję przeglądania w trybie prywatnym - nie są zachowywane pliki cookies oraz cache. Innej realnej możliwości nie ma (chyba, że połączysz się przez płatny VPN albo TOR).