Jak zablokować aby inni nie widzieli co przeglądam na internecie

Witam. Mam w domu parę komputerów połączonych do jednego internetu. Jak zablokować aby gdy przeglądam aukcje na alleg… inni na swoich komputerach tego nie widzieli w przeglądanych?

Internet jest tylko jeden, masz komputery podłączone do jednego łącza, ale to i tak nie ma znaczenia czy jest jedno czy kilka.

A widzą?
Chyba tyko w przypadku synchronizacji między przeglądarkami. Innej możliwości nie ma (chyba, że na Allegro po zalogowaniu się na to samo konto i sprawdzeniu historii wyszukiwania)

A jak wyłączyć tą synchronizację na google chrome?

Nie wiem, nie używam Google Chrome. Sprawdź w pomocy, poszukaj w ustawieniach lub zapytaj Google :wink:

Może ktoś inny wie jak zablokować aby na innych komputerach nie było widać co było przeglądane ostatnio na alle…

Nie zauważasz tego, że jesteś bardzo nieprecyzyjny zadając pytanie?
Na temat Allegro dałem Ci wcześniej odpowiedź (jeśli twój problem dotyczy tylko tej strony) i nie ma znaczenia czy to jest komputer za ścianą czy 1000 km dalej.
Jeśli dotyczy ogólnej historii przeglądania w przeglądarce, to też dostałeś wcześniej odpowiedź ale nie wysiliłeś się aby samemu odszukać rozwiązanie (podpowiedź dostałeś - synchronizacja, konto w przeglądarce, szczegółów w Chrome nie znam) ja nie mam zamiaru specjalnie instalować Chrome. W tym drugim przypadku też nie ma znaczenia gdzie znajdują się pozostałe komputery.

Po co założyłem temat aby ktoś mi powiedział dokładnie co trzeba zrobić i też musiałem się wysilić aby to zrobić. Gdybym chciał sam do tego dochodzić jak to zrobić nie zakładał bym tego tematu.

W Chrome masz opcję przeglądania w trybie prywatnym - nie są zachowywane pliki cookies oraz cache. Innej realnej możliwości nie ma (chyba, że połączysz się przez płatny VPN albo TOR).