Jak zablokować bostloadera na asusie zenfone 2 ?

Wie ktoś jak zablokować bostloadera na asusie zenfone 2 delux
ze551ml,
z00ad

Nie ma czegoś takiego jak bostloader jest bootloader i zazwyczaj jest zablokowany-chyba coś ci się pomyliło,może chcesz odblokować bootloader by zainstalować jakiś castom rom.

pior375 chyba bawił się rootowaniem i teraz wie że nie odda sprzętu na gwarancję.

Po odblokowaniu bootloadera powinna się pojawić dodatkowa apk zarządzająca i to w niej można usunąc log i zrobić pełny unroot wtedy wszystko wróci jak było.
Programem którym to robiłeś pewnie pamiętasz nazwę tego programu , możesz odwrócić opcję rootowania - odblokowania bootloadera.

Jaz robiłem roota czyli tylko nadałem sobie prawa SuperUsera zyskałem dostęp do plików systemowych i dodało mi program do tego przeznaczony dzięki temu oszczędziłem około 120mb sam na własną odpowiedzialność wywaliłem pliki takie jak google play googleservises youtube facebook pluginy i głupie dzwonki które nie używam no i motywy.

Na dysku i tak miałem kopie obrazu zdrowego androida i mogłem go chyba przywrócić…oczyśąciłem na własną reke został mi odtwarzacz muzyki systemowy ale przeglądarka to już własna Opera (sama otwiera youtuba po co komu osoba aplikacja) i jeszcze zamieniłem launcher , to wszystko bez błędów pomogło mi na 512mb ram oszczędzić baterię i wiece bateria trzyma 5d do 7 dni nawet a wcześniej przed tym ładowałem chyba co dzień co średnio co 12- 18 godzin.
Znudził mi sie okrojony smartfon przywróciłem roota aplikacje usuneła się sama wywaliłem ponad setkę danych uwierzytelniających.
Teraz zainstaluje sobie czysty android od nowa.