Jak zablokować bounce.freshmail.pl?

Witam. 

 

Nie wiem czy temat powinien być w bezpieczeństwie. Jeżeli nie to proszę o przeniesienie.

 

Mam prośbę do Was. Wiecie może jak zablokować całkowicie tą domenę?  Gdyż otrzymuję od nich mnóstwo spamu na pocztę Gmail. Blokowanie za pomocą słów nie działa dla tej domeny, adres spamu jest generowany więc zablokowanie jednego adresu, na przykład: (retxjlf5ho86dejnubtdi9i@bounce.freshmail.pl) nic nie skutkuje.  Nie mogę sobie z tym poradzić, więc proszę o pomoc. 

 

Dziękuję.

Wystarczy utworzyć filtr na Gmailu, który będzie blokował adresy z podanej domeny - w tm wypadku @bounce.freshmail.pl - tutaj maszopis jak założyć filtr wiadomości na Gmail.

Witaj, 

 

nie trzeba stosować żadnych filtrów, jeśli nie chcesz otrzymywać maili od Klientów FreshMaila, wystarczy wysłać taką prośbę na adres _abuse@freshmail.pl _albo przez formularz na stronie http://freshmail.pl/zglos-spam/#chce-zglosic-spam i zablokujemy Twój adres, aby żadne mailingi wysyłane przez system FreshMail do Ciebie nie docierały. 

 

 

 

Dlaczego mam pisać prośbę skoro nie rejestrowałem się w waszym serwisie ? Skąd w ogóle macie mój adres email ? 

To również możemy sprawdzić. Precyzując, nie musiałeś się rejestrować w systemie FreshMail, żeby dostawać mailingi wysyłane za pomocą systemu. Mailingi wysyłają Klienci FreshMaila i zgodnie z regulaminem wgrywać do systemu mogą tylko takie adresy mailowe, co do których posiadają zgody na wysyłanie informacji handlowych i przetwarzanie danych osobowych. Też zależy nam na tym, żeby mailingi wysyłane przez system FreshMail dostawały tylko te osoby, które wyraziły taką zgodę. 

 

Jeśli wyślesz zgłoszenie, sprawdzimy wszystko, bez oficjalnego zgłoszenia nie jesteśmy jednak w stanie inaczej zareagować.