Jak zablokować dostęp do dysku twardego?

Jestem administratorem komputera. Korzystam z Windows XP sp 3 Chciałbym podzielić dysk twardy na 2 partycje. Na pierwszej jak wiadomo byłby system. Na drugą natomiast wrzuciłbym pliki, które muszę wiecznie kopiować i przerzucać z miejsca na miejsce przy konieczności sformatowania dysku twardego i zainstalowania systemu windows ponownie. Chciałbym natomiast aby pozostali użytkownicy komputera nie mieli możliwości jakiejkolwiek ingerencji w zawartość drugiej partycji, w związku z czym chciałbym założyć do niej hasło dostępu. Nie znalazłem jednak takiej mozłiwości. Zaznaczam, iż nie chciałbym aby pliki były spakowane w archiwum rar/zip. Chodzi mi tylko i wyłącznie o hasło do otwarcia dysku twardego, bądź folderu w nim. Czy istnieje taka możłiwość? Z góry dziękuję za pomoc.

Klikając PPM na partycji, w zakładce Zabezpieczenia możesz odebrać prawa do partycji innym użytkownikom.

Nie widzę takiej opcji :(. Jako iż jednak jestem tylko człowiekiem, to czy byłbyś tak upzejmy wspomóc mnie jakimś screenem?

Ach nudzi mi się, więc zrobię Ci instrukcję w PDFie ;]

Będzie za jakąś chwilkę

Dodane 20.03.2011 (N) 20:54

http://dl.dropbox.com/u/5730855/nadawan … ostepu.pdf

No widzę, że sie postarałeś wręcz straszliwie. Dziękuję Ci :* jesteś sexy :*. BTW muszę przyznać, że chyba raczej nie rozkminiłbym tego sam.

Spoko. Miło widzieć słowa podziękowania.

:expressionless: lubisz mężczyzn? Z takimi deklaracjami byłbym ostrożniejszy.

no chyba nie wziąłeś tego na poważnie :stuck_out_tongue: to była pewna forma sarkazmu :slight_smile: loozik :smiley:

Mam wrażenie, że używasz słów, których znaczenia nie znasz i mam nadzieję, że z tego wyrośniesz. :wink: