Jak zablokować filmiki reklamowe?

w serwisie TVN24 czy innych. Przed właściwym filmikiem video muszę zawsze oglądać reklamę, a nie chcę.

Zablokowanie filmiku reklamowego powoduje zablokowanie całej informacji video.

:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Nie da się

A możesz podać o które filmiki chodzi,bo właśnie obejrzałem kilka i nie było reklam.Używam firefoxa +adblock.Pokazuje się napis reklama i za chwilę po reklamie i leci cały materiał.

Ja też używam Firefoxa z Adblockiem i wszystkimi dostępnymi polskimi filtrami do niego i nigdy nie zdarzyło mi się abym miał jakąkolwiek reklamę przed włączeniem filmu.

Ciekawe jakim cudem Adblock potrafi filtrować blok reklamowy w materiale video? Chyba czegoś nie zrozumieliście. Reklama jest emitowana w materiale video przed emisją właściwego “odcinka” i NIC na to nie można poradzić. Dokładnie tak samo jak nie można wyłączyć emisji reklam w programie telewizyjnym

Mam taki sam problem. na YouTube są reklamy w TVN24 są reklamy i w kilku innych serwisach też są reklamy i niestety nic nie można na to poradzić…

No ale jakimś cudem u mnie ich niema.Jak napisał wyżej Starchris u niego też nie ma reklam.A tak dla przykładu włącz ten materiał na IE i na firefoxie z adblokiem. http://www.tvp.pl/vod/seriale/komediowe … on-5-53-65

No to wytłumacz mi dlaczego ja nigdy nie mam żadnych reklam na TVN24. Wyświetla mi się napis “reklama”, następnie napis “po reklamie” - trwa to dosłownie sekundę i po tym włącza się właściwy filmik informacyjny.

Moim zdaniem reklama ta nie jest częścią filmiku dlatego właśnie można ją zablokować. Najpierw jest emitowana reklama, która jest emitowana z innego źródła aniżeli sam główny filmik. Gdyby reklama i główny filmik były jedną całością to wtedy na pewno nie dało by się tego zablokować.

Poniżej są najnowsze informacje na TVN 24 i ja w tych filmikach mam tylko reklama i po reklamie i nic więcej - trwa to sekundę i włącza się właściwy filmik.

http://www.tvn24.pl/0,1745998,0,1,zarzu … omosc.html

http://www.tvn24.pl/-1,1745993,0,1,rasi … omosc.html

http://www.tvn24.pl/-1,1746001,0,1,zgin … omosc.html

http://www.tvn24.pl/-1,1745992,0,1,plyn … omosc.html

Faktycznie, u mnie też jest to samo. Dziwne, bo mam Adblocka i kiedyś standardowo mi się reklamy wczytywały pomimo aktywnych filtrów. Musieli coś pozmieniać…

Opera - reklamy na tym filmie leciały chyba z 5 min -.-

Trzeba chyba sie przenieść na FireFoxa…

Dla sprawdzenia włączyłem sobie te wszystkie strony w Internet Explorer i powiem szczerze, że jak się non stop korzysta z takiego mega czystego internetu bez reklam to człowiek nawet nie jest świadom, że internet jest tak bombardowany wyskakującymi okienkami i innymi reklamami. Tak naprawdę dopiero teraz się dowiedziałem, że TVN24 puszcza w ogóle jakieś reklamy przed filmikami :shock:

U mnie KIS też wszystko blokuje co niechciane

Starchris wielkie dzięki.

Polski filtr do Adblocka niecko.pl/adblock i subskrypcja i OK.

Ja miałem tylko angielski zainstalowany.

:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Oprócz standartowego zestawu filtrów(easylist) zawartego podczas instalacji Addblock Plus subskrybuje się zawarte na Tej stroniefiltry polska lista 1,polska lista 2 i reklamy przed edycją filmików znikają (reklama-po reklamie).

No i dupa :slight_smile: W TVN to naprawili: http://img1.uploadscreenshot.com/images … 9-orig.jpg

Co teraz?:smiley:

co naprawili? u mnie nie ma żadnych reklam :lol:

da się programem Ad Muncher niestety na dzisiaj kosztuje prawie 400 zł a warzy 0,5 mega.

hahaha wyżej były darmowe podane, ad block zaktualizują i będzie dobrze

Ponadto jak już coś polecasz to nie gadaj głupot o programie za 400 zł bo KIS masz za 2 razy mniej a w dodatku najlepszy antywirus

:o u mnie pojawil sie ten komunikat ze screena i musialem filtr dodac na strony tvn i tvnplayer ! :expressionless:

Zmienić stronę :slight_smile: i odpuścić sobie filmiki jeśli nie są tego warte. Ja na strony blokujące adblock nie wchodzę. Raz, że blokowanie blokowania reklam brzmi trochę dziwnie, dwa uważam, że autor ma prawo reklamy wyświetlać a ja mam prawo je sobie blokować. A jak nie, to dowiedzenia :slight_smile: Nie będę sobie głowy zaśmiecał i nerwów psuł oglądając jakieś migające bzdety. Internet to śmietnik i na prawdę nie dało by się dotrzeć do żadnej treści oglądając serwisy “normalnie” czyli z reklamami.