Jak zablokować głuche sygnały

w sony ericssonach jest obcja polaczenie tylko z listy tylko lipa ze mozna na ta liste dac tylko 30 numerow :frowning:

Weź mu napisz jakiegos smsa ,zeby sie odwalil raz na zawsze ,a moze to jakas laska zakochana w tobie ? :mrgreen:

ja robilem taka akcje ze pisalem z innego numeru “wez sie od*****ol od mojego chlopaka” i zadzialalo.Gorzej jak to jakis chlopak jest to nie da ci spokoju

To wtedy zostaje tylko liczyć, że to gej :PPP

A może spróbój mu pozapychać skrzynke wiadomościami z netu? :slight_smile:

Na platformę Symbian jest program, który to blokuje, dodajesz tylko numer, i albno bedzie ci samoczynnie odpowiadało ( puszcza 1 bita i wyłącza :slight_smile: ) albo po prostu koledze bedzie pisało ze telefon zajęty :slight_smile:

Masz Symbiana prawda ?? Ostatecznie zadzwoń do operatora, udzielają nagany a potem prowadza bardziej wyszukane metody …

Złączono Posta : 23.01.2006 (Pon) 15:48

daj jego nmr to zrobimy atak typu DoS, i z brakmi powysylamy

Jakby pan panie Kret czytał wcześniejsze posty to wiedziałby pan że kolega posiada nokie 6020 która symbiana NIE POSIADA!!I moja prośba.Czy zawsze i wszędzie musi pan zachwalac symbiana?

no cuż … To jest moje zdanie, jak byś moj post przeczytał dokładniej wcześniej mowiłem także o operatorze, wiele razy tak kolega robił … operator dzwoni do dowcipnisia …

wiem, że w siemiensach jest soft, w którym jest dostepna opcja “czarna lista”, ale czy w nokiach jest to nie wiem :stuck_out_tongue_winking_eye: