Jak zablokować głuche sygnały

jakis natrent kilka razy dziennie puszcza mi sygnaly, jak mu przerwac ta zabawe? “łapanie go” nic nie daje, robi dalej swoje, macie jakies sposoby na takich oszołomów? z gory dzieki.

znudzi mu sie po pewnym czasie albo wlacz poczte i wylacz telefon na 1 dzien

to jakis kretyn i chyba mu sie nie znudzi, musze miec jakis skuteczny sposob trzeba mu dac jakas nauczke :twisted: i licze na wasze pomysly jak to zrobic a telefonu nie moge wylaczyc bo jest mi on potrzebny.

masz pytania na forum … :slight_smile: … wez do niego zadzwon i zrob jazde ze jestes jakims rolnikiem i chcesz kupic ‘‘zimnioki’’ czy URSUSA … mow to takim wiesniackim glosem … ja zawsze tak robie i rezygnuje ten ktos bo mysli ze sie pomylil … a przy tym jest niezla jazda … :mrgreen:

tylko ze ta ■■■■■ nie odbiera telefonow

… :? to moze probuj co jakisz czas…albo dowiedz sie kto to jest , zbierz ekipe … wybierz sie do niego i mu grzecznie wytlumacz ze tak nie wolno … :twisted: …

jak bym wiedzial kto to jest to juz bym klopotu z gluchymi nie mial :twisted:

Jaki masz telefon ?

Może zablokuj w telefonie sobie numer i już nie podzwoni. :roll:

raczej sie nie da mam nokie 6020

A nie możesz zapisać w książce tego numeru

i przypisać mu brak dzwonka ?

wlasnie na to samo wpadlem, tylko ze w tej nokii nie ma takiej opcji, moge jedynie przypisac go do jakiejs grupy , ale i tak musze ustawic jakis dzwonek dla tej grupy, a nie mam dzwonka ktory “nie dzwoni”.

Nie masz - Brak dzwonka ?

To załóż taką grupę

Ja mam dla takich - Głośne inaczej :mrgreen:

Podaj tu numer tego złośliwca :twisted:

na mojej nokii 6020 nie ma takiej opcji jak zaloz grupe jest kilka grup do wyboru ale kazda grupa musi miec jakis dzwonek !!

Złączono Posta : 20.01.2006 (Pią) 19:05

szesc szesc osiem dwa siedem jeden osiem piec piec :twisted:

Zadzwoń z kogoś telefonu do Niego i mu powiedz żeby nie wydzwaniał ciągle…

nie odbiera wogole z innych tez

Złączono Posta : 20.01.2006 (Pią) 20:31

czy naprawde nie istnieje skuteczny sposob na pozbycie sie natrenta??

spytaj operatora czy nie moze zablokowac tego numeru :wink:

Zrób to:

zadzwoń do niego i po pierwszym sygnale bez rozłączania się wyciągnij baterię z telefonu - w ten sposób telefon będzie mu cały czas dzwonił, a nawet jak odbierze to kasy nie stracisz- i rób tak kilka razy dziennie, w końcu mu się znudzi zabawa.

slyszalem o tym sposobie jest nawet ok troche zabawy z tym bedzie ale troche sie pomecze.

nie ma takiej mozliwości, jedynie wniosek złozony na policję pomógł by dowiedzieć się co to za dowcipniś, wiem , bo sam miałem taki problem