Jak zablokować numer aby nie mogł do nas dzwonić?

(Pinio150) #1

Witam dzisiaj chce wam przedstawić jeden problem pewne dziewczyny dzwonią do mojego kumpla i za pszeproszeniem napisze to słowa ale zawracają mu XXXX i puszczają sygnały. I w związku z tym jak mozna zrobić aby ten numer albo te numery nie mogły dzwonić do mojego kumpla? Słyszałem ze można niby zablokować numer czy coś ale nie wiem jak to sie robi. A więc prosze was o to abyście mnie powiedzieliw jaki sposob mozna zablokowac numer i njalepiej jakbyście mnie to mówili krok po kroku jak to zrobić O.K Z Góry THX i Pozdro Czekam na ODP-owiedz

Uważaj na słownictwo

Asterisk

(Asterisk) #2

Co Mu da blokada własnego numeru ?

Musiałby miec ustawioną blokadę

w danej sieci na numery wchodzace.

Napisz, co to za aparat i jaka sieć ?

(Andre Pl0) #3

To ma Fajniste koleżanki,hehe Tak może twój kolega zablokować

czy to tel domowy czy komórkowy... jeśli na domowy to przychodzące tylko.

Jeśli com to opcje są , można blokować określony Dum.

Nie wiem jak to jest z zastrzeżonym numerem takiego nie dasz rady zablokować :smiley:

(Biker91) #4

Jeśli twój kumpel ma telefon ze symbianem to na http://www.symbianos.pl są programy do blokowania numerów/.

(Pinio150) #5

On ma zwykłego SIEMENSA S45 stary ale z IRDA i powiedzcie konkretnie jak zablokowac numer komorkowy danej osoby ( a tak poza tym to mam ja i moj kumplem wiele innym kolezanaek tylko ze te wyrwały mu telefon i wzieły jego numer ale to było podacz WF-u i on o tym nic nie wiedział i dlatego sie pytam:x

PS: ASTERIX a na jakie słownictwo ja mam uwazać?

(Asterisk) #6

Tu masz instrukcję obsługi. Dodaj do kiążki telefonicznej numer, który

chcesz zablokować i przypisz mu brak dzwonka ( o ile to możliwe ).

Niech sobie dzwonią.

Sprawdź też, czy możesz też ustawić tak dany numer, by, przy braku

odbioru, następowało jego przekierowanie na skrzynkę głosową.