Jak zablokować numer w LG B2050?

Jak zablokować numer w LG B2050?

zablokować znaczy co ?? zastrzec.

A moze chcesz kogoś zbanować

Grzesiek1 : dlaczego urzywasz słów których nie rozumiesz ? :shock:

krzychu13 : w B2050 nie da się zablokować czyjegoś numeru (przynajmneij z tego co mi wiadomo)

jezeli chodzi ci o zastrzenenie nukmeru czyli jednorazowe to przez kod #31#123456789 po kratce wpisujesz czyis numer jest to kod na jednorazowe ukrycie dziala w sieciach ERA I HEYAH a z poza innych to jak chcesz miec na stale zastrzezony to dzwonisz do biura obslugi i tam ci zastrzeza numer

Złączono Posta : 15.06.2006 (Czw) 7:26

to nie zalezy od telefonu tylko od operatora sieci

Chce zbanować kogoś numer.

nie da rady nie mozna tak.

w prawdzie w telefonie jest takie cos jak Grupa Zablokowanych lecz mozesz przez ta funkcje ograniczyc uzytkowanie telefonu jak dasz go innej osobie.poprostu jak ktos cie dreczy to zmien karte

nawet jak se wrzocisz softa z v105 co jest w telu na v109 lub v115 to i tak to ci nic nie da :stuck_out_tongue:

Właśnie ktoś mnie cały czas dręczy dzwoni co 5 minut. Nie odpisuje na smsy i nie odbiera telefonów.

to nic nie poradzisz chyba ze zmienisz numer

w jakiej sieci masz tego lg b2050

Help :czytanie ze zrozumieniem się kłania :confused:

krzychu13 : wiesz co znaczy słowo “zbanować” ? :shock:

Ban (ang. zakaz) – stan, w którym internauta nie może skorzystać z pewnych zasobów lub usług dostępnych publicznie w Internecie, na przykład poprzez zablokowanie jego konta czy adresu IP na jakimś serwerze.

:slight_smile:

Czego sie koleś pieklisz wiem co to znaczy więc sie nie czepiaj.

Ujme to inaczej dla neszego szanowanego kolegi:

Czyli chciał byś zablokować dany numer aby nie mógł do ciebie dzwonić ??

a ty znasz się na tym modelu ??

bo ja tak

to jest niemozliwe predzej operator cie zablokuje żebyś nie mógł wykonywać połączeń niż ty blokował sobie poszczególne numery więc po co kontynuować ten głupi temat jak samo za siebie mówi takie coś to może robic operator a nie głupi użytkownik danej sieci