Jak zablokować treści na facebooku?

Witam.
Jest moda że na urodziny wraz z życzeniami wstawia się zdjęcia na facebooku. Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić żebym to tylko ja widział te zdjęcia i życzenia

Ustawienia > Oś czasu i oznaczanie > Kto może zobaczyć treści na mojej osi czasu? > i tam zmieniasz te opcje na > tylko ja

po co publikować teksty linki na osi tylko dla siebie , w czasie pisania ustawiasz w prawym rogu kto ma widzieć wpis!!
Ps. W menu znajdziesz takie coś jak Notatki tam notujesz formatujesz i nikt nie widzi.

Ale to ktoś wstawia na moj profil życzenia i jakies zdjecia moje nie ze ja publikuje. Chce żeby nikt tego nie widzial. I nw czy dobrze to rozumiem ale chyba jest taka opcja ze przed publikacją jakiegos postu w ktorym jestem oznaczony mozna go sprawdzic i zaakceptowac tą publikacje albo odrzucić

jasne jest taka opcja , zabrania oznaczania mojej osoby na zdjęciach, nie zaproponuje nazwiska w czasie wpisywania znacznikach jest to w opcjach (teraz nie pomoge bo mam bana , fb nie rozumie nie każdy chce ujawniać nazwisko albo facjate) jest centrum pomocy tam szukaj odpowiedzi i instrukcje

https://mobile.facebook.com/help/187272841323203?helpref=hc_fnav&refid=69

Ps. Jeśli chcesz zostać b a r d z i e j anonimowy ustaw jeszcze zakaz wyszukiwania profilu w wyszukiwarce ! Żaden wróg cb nie znajdzie xd a i zajrzyj do zakładki Aplikacje tam mogą cb śledzić np. Gdy łączysz konto fb z filmwebem (to strony nic nie mam) ale jest odczyt profilowego nazwiska znajomych to się na Profilu uzupełnia i automatyczna publikacja posta na osi tak samo gry ! A nawed polubienia script narzuca podobne produkty polub tylko piwo lub cole lub czekolade zara się zacznie ! TEN Zuckerberk ma te 100 milionów i tego swojego dzieła nie kontroluje xD tylko to już sprawa na osobny temat :stuck_out_tongue_winking_eye: trzeba uważać