Jak zablokować wejście (minecraft)

Witam,

jak zablokować pewnemu użytkownikowi na serwerze minecraft wejście na pewien teren?

Jestem właścicielem serwera i mogę wgrywać pluginy, jeśli tego będzie wymagało to działanie.

P.s

Ogólnie chodzi mi o to, by pewna osoba nie wchodziła do mojej podziemnej farmy. (normalne drzwi)

Do blokady skrzyń, piecy, drzwi, furtek polecam LWC (wymaga bazy MySQL) lub lockette (Nie wymaga bazy MySQL). Może też być WorldGuard (Wymaga pluginu WorldEdit) i używasz tych komend jak zaznaczysz teren i zrobisz //expand wysokosc_down wysokosc_up u

/region define nazwa_terenu

/region addowner nazwa_terenu twój_nick

/region flag nazwa_terenu chest-access deny

Mozesz też użyć pluginu WorldBorder ale z nim nie pomoge. Jeszcze jak chcesz robic cuboidy automatycznie to wgraj WorldGuard, WorldEdit, CommandHelper i w configu CommandHelpera dopisz ten kod:

/cuboid $p1 $p2 = >>>

//expand 100 up \

//expand 100 down \

/region define $p1 $p2 \

/region setpriority $p1 1 \

/region addowner $p1 $p2 \

/region flag $p1 use deny \

/region flag $p1 creeper-explosion deny \

/region flag $p1 mob-spawning deny \

/region flag $p1 enderman-grief deny \

/region flag $p1 fire-spread deny \

/region flag $p1 lava-fire deny \

/region flag $p1 pvp deny \

/region flag $p1 tnt deny \

broadcast(concat(color('RED'), ' ***Cuboid zostal utworzony i zablokowany dla innych graczy!***'))

<<<

Co sprawi ze na wyznaczonym terenie utworzy się teren z expandem i flagami. $p1 to nazwa cuboida a $p2 to nazwa gracza tego nie zmieniaj i jak używasz to na serwerze to wpisz /cuboid nazwa nick_ownera . Proste jak dla mnie. Robie pliki serwerowe Bukkit, a więc jak chcesz pliki serwerowe na 1.4.5 albo inne wersje pisz.

ZNACZENIA FLAGÓW I ALLOW/DENY W WorldGuard!

allow - Włączone

deny - Wyłączone

tnt - Możliwość ustawienia czy TNT ma wybuchać czy nie

mob-spawning - Możliwość wyłączenia potworów i zwierząt na terenie

mob-damage - Możliwość ustawienia czy moby mają zadawać damage

creeper-explosion - Możliwość wyłączenia creeperów (NIE DOTYCZY SPAWNOWANIA!)

pvp - Wyłączenie/Włączenie PVP

use - Blokada otwierania drzwi, pieców, skrzyń

enderman-grief - Wyłączenie endermanów (NIE DOTYCZY SPAWNOWANIA)