Jak zablokowac wszystkie programy od internetu

Jak zablokowac wszystkie programy od internetu

Firefox Skype i inne bez ZADNEJ INFORMACJI tylko ze niema polaczenia

Wyciągnij wtyczkę z gniazda internetowego lub wyłącz ruter,wi fi.

no wlasnie oto chodzi ze POZA Tym bo zczai sie i wlaczy ;p

jej laptop

a ja na pc chce miec ;p

tylko tak na 1 godzine max ;p by

bo przechodze na netie :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPpp

i niema az takiego duzego przekonania i zamiast mysleć trzeba dzialac :DDDD

Łączy lapek z ruterem przez wi fi? Jak i do czego podłączony jest lapek?

Wybierz którąś z zapór sieciowych:

http://www.dobreprogramy.pl/Zapory-siec … ws,76.html

i nie zezwól żadnego programowi na połączenie z internetem. Jeśli osoba, której chcesz zrobić na złość umie pingować - twój chytry plan nie powiedzie się :wink:

Tak Wifi na 100% a do siebie mam kablem bo blisko

ale jakis latwy bo niemam czasu na rozpracowanie tych “programow”

Albo PCToolsFirewall Plus albo Comodo Firewall - ściągnij i przetestuj.

PCToolsFirewall Plus

mialem i pokazuje sie informacja ze ten program zablokowal

No to jak-wyłącz przyciskiem wi fi w ruterze (z tyłu obudowy powinien być wyłącznik). Bardziej zaawansowane-poszukaj instrukcji rutera(odłączanie anteny do wifi) i wypróbuj.Myślę że,1-szy sposób wystarczy o ile ta(en)ktoś nie zaglądnie tobie na kompa i nie zobaczy ,że ty masz połączenie.

Zapora PC Tolsów powinna w zupełności wystarczyć - trzeba tylko zablokować cały ruch sieciowy…podobnie we wszystkich innych zaporach. Poza tym…wtyczki, włączniki do sprzętu narzucają się same i najłatwiej je sprawdzić, więc może tak, bo nie każdemu się chce grzebać w ustawieniach systemowych

Panel sterowania - połączenia sieciowe…wyłączyć wszystkie połączenia, jakie są

Panel sterowania - zarządzanie komputerem - menadżer sprzętu - karty sieciowe…wyłączyć wszystkie na liście

teen jest calkiem calkiem dobrym pomyslem :PPP no na 1 godzine wylacze :stuck_out_tongue: moze zmieni zdanie na netie ;p uzyje raz moze 2 :stuck_out_tongue:

ale mowi ze beda problemy jak z cyfra i to jest wlasnie u niej opinia juz na wszystko .;p :smiley: