Jak zablokować złośliwą reklamę na stronie openload?

Witam, oglądam swój ulubiony serial na hostingu openload.co Problem jest taki że otwiera się po otworzeniu zakładka z reklamą, przeważnie jest to zwykła reklama, randomowo wyskakuje ta:

jak wpiszecie ip w przeglądarke: 104.238.171.184 będzie to samo czyli okno logowania które nie chce się zamknąc, po zamknięciu wyskakuje to samo okienko w nieskończoność przez menadżer zadań czasami się nie da zamknąć, trzeba przeklikać krzyżyk.
Używam google chrome z adblockerem, Avast 2016 full, może jakaś dodatkowa wtyczka?

To jest piracki cyber-schowek.
Tutaj odpowiedzi raczej nie uzyskasz.

Odinstaluj Adlocka.Zainstaluj uBlock Origin

W zasadzie ublock origin starczy, I dodać do wyjątków viid.me oraz sh.st. Reszta zostanie zablokowana przez ubo. Ale w Edge, jak korzystasz, to z UBO jest problem z openload.co

to nie piracki cyber-schowek, jeżeli przeczytałbyś ten pop-up to bys wiedział że mowa w nim nie o oprogramowaniu a o pornografi, facebooku i karcie kredytowej, te pop upy są na wielu wielu stronach hostingowych od lat.

zrobione, jeszcze nie wiem czy pomogło bo te złośliwe reklamy są randomowo na openload więc w kilka dni się przekonam.
Swoją drogą Ublock origin nie bedzie się gryzł z “adblock for youtube”? czy może sam blokuje reklamy z yt? Na tablicy Facebooka też działa?

Ublock blokuje reklamy z youtube, poza tymi nowymi nieprzewijanymi.

W chrome tak, ale w Firefox na tych samych ustawieniach jakoś nic na YT nie widzę :blush:

wszystko pięknie działa, dzięki za rady.

Jak sytuacja wygląda na androidzie? tzw reklamy na Youtube i co gorsze złośliwe reklamy na stronach www które nie chcą się zamknąć, telefon wibruje i otwiera się kilkanaście zakładek? O dziwo trafiłem na te reklamy na cdaction.pl i demotywatorach

Użyć FF z UBO. A Chrome wyłączyć. YT w FF też działa :slight_smile: