Jak zagrac w BF 3 Multi

(kamillos42) #1

Witam jak zagrac w bf 3 multi bo jak w battellogu wybieram serva to pisze ze potrzebuje bf 3 a mam bf3 na origin

(system) #2

Włączasz origin, wchodzisz w battlelog, wybierasz serwa (patrz czy masz premium, jeśi nie to wybierz bez dodatków serwer). po prawej stronie na dole okna będzie coś a la “łączenie do serwera” . bf włącza się.

GuiiHz , prosiłem Cię kiedyś o stosowanie polskich znaków. Albo to poprawisz, albo każdy kolejny niepoprawnie napisany post będzie lądował w koszu.

(Domino150) #4

Ja nie muszę wchodzić na origina bo sam się odpala jak serwer wybieram. A więc tak: W twoim przypadku polecam spróbować odpalić kampanie. Jak przejdzie to znaczy że jest ok, wybierasz serwer z jakąś mapą bez dodatków typu: Operacja metro, granica kaspijska, szczyt dema(cośtam) ważne aby nie było z premium. Klikasz dołącz(nawet na pusty serwer) i na prawym dolnym rogu powinno się pokazać tak: Logowanie-> Dołączanie do serwera–> Łącznie–> Wczytywanie mapy i na końcu Trwa rogrywka! Jeśli widzisz już łączenie to na pasku powinna pokazać się ikonka bf3(samo się nie odpala) klikasz i czekasz. Sprawdź moze też w originie czy wszystko śmiga bo może będziesz musiał ściągnąć grę(ja tak musiałem mimo posiadania płyty) Pozdrawiam

PS. ściągnąć oczywiście z origina po wpisaniu kodu