Jak zains. ściągnięte sterowniki do karty graficznej?

Witam

Ściągłem najnowsze stery do swojej x1950XT i gdy odinsstalowałem sterowniki te ktore Win7 sam zainstalował i zainsstalowałem te które ściągłem to i tak po restarcie insalują sie stery te z Win7 a nie te ktore ja ściągłem… :?

Jak korzystać z tych sterowników które ściągłem a nie tych ktore win 7 sam zainstalował?

przechodzisz w tryb awaryjny,odinstalowujesz stare sterowniki,restart ,jeżeli po restarcie w trayu pokaze się ikonka ,że windows chce instalować od nowa swoje sterowniki,przerwij instalację i instalujesz te które ściągnąłeś

Instalacja tych sterowników to dosłownie 2s. Pokazuje się tylko dymek że instaluje a dosłowni za chwilę że już zainstalwoane i że trzeba zrestartować kompa…

Jakaś inna propozycja?

OMG, odpal instalator bez deinstalacji starych, system sam sobie wybierze nowsze mignie ci ekran raz i po sprawie, jeśli się upiera to instalujesz przez menadżer urządzeń wskazując plik .ini. Jeśli swoje instaluje to może stare ściągasz? Jaka jest wersja jednego i drugiego sterownika i nie chodzi mi o nazwę paczki catalystów