Jak zainstalowa XP na laptopie Fujitsu Siemens Amilo PI2530

Witam potrzebuje zainstalowac na laptopie Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530 win XP, problem polega na tym ze trzeba miec sterwoniki do dysku Sata oraz oczywiscie do dźwieku grafiki (to już mam), do Usb itd!Bardzo was prosze o pomoc chce sie uwolnic od tej Visty czy mogł by ktos podac linki do sterownikow?? Bede bardzo bardzo wdzieczny!! Pozdrawiam

jeśli masz jeszcze zainstalowaną Viste na tym laptopie to wejdź do menadżera urządzeń na liście poszukaj Kontrolery IDE ATA/ATAPI rozwiń i przepisz co tam jest napisane i wrzuć do następnego posta. Będziemy szukać.

Re: Jak zainstalowa XP na laptopie Fujitsu Siemens Amilo PI2530

przez GALLUS 28.03.2008 (Pt) 13:47

jeśli masz jeszcze zainstalowaną Viste na tym laptopie to wejdź do menadżera urządzeń na liście poszukaj Kontrolery IDE ATA/ATAPI rozwiń i przepisz co tam jest napisane i wrzuć do następnego posta.

Kontrolery IDE ATA/ATAPI

-Intel® 82801HEM/HBM SATA AHCI Controller

-Intel® ICH8M Ultra ATA Storage Controllers- 2850

-Kanał IDE

-Kanał IDE

To widnieje u mnie w laptopie w menedżerze urządzeń! Pozdrawiam I prosze wszystkich aby coś pomogli! Dziekuje! :slight_smile:

yyy a niemożna normalnie zrobić formata zainstalować xp i później pobrać programu do automatycznego pobierania sterowników ?? (zapomniałem nazwy)

Sterowniki do Grafy, chipset, Audio to najmniejszy problem. Najpierw musi zainstalować system.

Ok sterowniki do Amilo do dysku już mam teraz czekam na zgłoszenie się właściciela tego tematu.

Witam

mam ten sam problem co autor tego posta i tak sie sklada ze ten sam laptop.

Czy mozecie mi pomusz jak zainstalowac xp bez zewnetrznego flopy krok po kroku?? i skad wziasc sterowniki (prosze o konkretne linki do sciagniecie jezeli jest to mozliwe)

dzieki wielkie

viewtopic.php?f=19&t=219717

http://www.amilo-forum.com/topic,1449,- … ivers.html