Jak zainstalować Adobe Fash Player

Witam! Mam taki problem i potrzebuje szybkiej pomocy. wiem że gdybym poszukała na forum to napewno znalazła bym odpowiedz, ale ja jestem tępa do spraw komputera i trzeba mi wszystko dokładnie opisać. A więc tak kupiłam komputer i miałam juz wszysto poinstalowane bearShare działoło i w ogóle, ale przez przypadek wpusciłam do kompa wirusy przez płytke ze zdjęciami. Kuzyn zrobił mi format, wgrał od nowa windowsa, i niektóre programy. Ale zapomniał o BearShare. Dzis wgrałam bearShare, wyszukałam moją ulubioną piosenke chciałam dać play, a tu komunikat żeby zainstalować adobe fash player. Weszłam na strone Adobe, klikłam instaluj i … nic. Nawet nie zaczoło instalować. Co ja mam teraz zrobić? Co to jest w ogóle to abobe?

Pobierz stąd plik instalacyjny na dysk i zainstaluj (wyłącz przeglądarkę, BearShare)

Zainstaluj -> Adobe Flash Player.

Przed rozpoczęciem instalacji zamknij przeglądarki internetowe.

[

b]Ooolusssiaaa,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif