Jak zainstalować dodatek do doom 3?

Mam orginalnego dooma 3 resurection of evil w wersji angielskiej i orginalnego dooma 3 w wersji polskiej. Po wpisaniu kodu instalacyjnego doom 3 ROE wyskakuje mi jakiś napis po angielsku a potem naciskam OK i wyłacza się insalator. Myśle że to dlatego że są one w innej wersji językowej.

Daj SS z tym błędem, my nie wróżki :wink:

Znalazłem na jakimś forum rozwiązanie problemu :

Po Instalacji DOOMA 3 PL włóż płytę z RoE nie instaluj normalnie dodatku tylko wejdź do folderu na na cd Setup\Data\d3xp . Skopiuj ten folder (d3xp) do folderu z grą doom 3 pl którą masz na dysku. Zainstaluj patcha najlepiej 1.3 potem kliknij na plik doom3.exe .Wchodzisz w zakładkę mods i wybierasz ROE i grasz. Pojawia się tylko jeden problem dotyczący niektórych tekstów w grze. Aby go rozwiązać należy edytować plik konfiguracyjny dodatku (Doom 3\d3xp\DoomConfig.cfg) zmieniając linię:

seta sys_lang “polish” na seta sys_lang “english”

Pojawiają się 2 inne sprawy, które jak na razie nie mogę rozwiązać. Po pierwsze po włączeniu “dodatku” trzeba podać serial. Ale jeśli ma się włączony wtedy internet to może wykryć, że cd-key jest zły. Po drugie nie da się zapisywać grę. Awięc biorąc pod uwagę zbyt dużą liczbę pojawiających się problemów lepiej mieć angielską wersję Doom 3 jak się chce zagrać w dodatek!