Jak zainstalować Dolphin 7?

Mój Hosting to boo.pl i po poprawnym skopiowaniu plików wyskakuje komunikat od serwera boo.pl o nie poprawnym pliku .htaccess, więc go usunąłem wchodzę na stronę instalacyjną i zaczyna się instalacja tylko jest jeden błąd "

flash/modules/global/app/ffmpeg.exe Non-Executable

"

A powinno być “Executable”

I nie mogę zainstalować, sprawdzałem na komputerze na WebServ i działa aż miło.

A na serwerach boo.pl nie można zainstalować. Kontaktowałem się z nimi i dali mi taką odpowiedz.

Co zrobić żeby zainstalować go?

Hosting pokroju boo.pl i inne tanie nie dadzą ci ffmpeg, co jest potrzebne do strumienia video, które ten dolphin posiada.

Serwery boo.pl nie obsługują plików .exe dlatego nie chce ci się zainstalować tam ten skrypt.

Miałem identyczny problem i napisałem na boo.pl w helpdesk.

Jeśli chcesz szczegółów - boo.pl >> helpdesk lub forum

Raczej nie znajdziesz taniego hostingu za sms gdzie obsługują pliki .exe, ale na pewno są tańsze za przelew.

Ja polecam netmark.pl, ale nie instalowałem tam tego skryptu i nie wiem czy działa on na tych serwerach.

Dolphin 7 to system pracujący na Linux.

Plik exe jest przeznaczony dla serwera RMS który uruchamia sie na osobnym serwerze i służy do połączenia Dolphin7 by działały multimedialne elementy takie jak video czat głosowy, transkodowanie filmów video itp.

Pełna obsługa systemu jest dostępna na http://hosting-argi.com/pakiety-hosting … phin-7-rms