Jak zainstalowac gg mieszkajac w Niemczech?

(Lammermoor) #1

Mam kolezanke mieszkajaca w Essen,ktora nie moze sobie poradzic z instalacja gg,wyslalam jej nawet adres polskiej str ale dalej ma problemy.Czy ktos moze mi wytlumaczyc co trzeba zrobic zeby instalacja w Niemczech sie powiodla?Z gory dziekuje za pomoc. :cry:

(Figc) #2

instalacja w Niemczech czy w Mozambiku nie różni się niczym od instalacji przeprowadzanej w Polsce!! gadu gadu to taki niedobry program, który działa jak chce i kiedy chce!!

w zasadzie to mog┼éaby┼Ť poda─ç jakie┼Ť bardziej szczeg├│┼éowe informacje na ten temat :roll: co dok┼éadnie si─Ö dzieje lub co si─Ö nie dzieje :stuck_out_tongue:

(Lammermoor) #3

Wlasnie problem,ze nic sie nie dzieje,podala mi jakas niemiecka strone http://www.icq.com ale czy to w ogole jest gg?Moze nie potrafi znalezc,prosi o pomoc bo z naszej str tez nie udaje sie zainstalowac.Ja tez nic z tego nie rozumiem i nie wiem jak mam jej pomoc!

(system) #4

"ICQ to rewelacyjny, przyjazny dla u┼╝ytkownika program internetowy s┼éu┼╝─ůcy do komunikacji z przyjaci├│┼émi i do ich odnajdywania. "

Je┼Ť┼éi twoja kole┼╝anka z Essen b─Ödzie mia┼éa ICQ, a Ty GG to sobie za du┼╝o nie pogadacie. Niech sobie zainstaluje Gadu-Gadu :

Obojętnie gdzie by twoja koleżanka mieszkała to musi się dać zainstalować Gadu-Gadu (tak jak to powiedział BANITA :D)

Podaj jej ten link, niech sobie ┼Ťci─ůgnie komunikator GG, i zainstaluje musi si─Ö uda─ç. A je┼Ť┼éi nie, to obie zainstalujcie sobie ICQ.

(Maniooo666) #5

Witam,

zgadza się, w Wielkiej Brytanii też działa. :wink:

Czy ta kole┼╝anka zna j─Özyk polski? Bo je┼Ťli nie, to chyba nic dziwnego,

┼╝e instalacja z polskiej strony sprawia Jej problem.

Mo┼╝e wi─Öc u┼╝yj opcji Wy┼Ťlij znajomemu ze strony http://www.gadu-gadu.pl/wyslij.htm ,

a wtedy instalacja nie powinna ju┼╝ Jej sprawi─ç problemu (next->next->next :wink: ).

A podany przez Ni─ů ICEK to takie inne GG. :wink:

(Lammermoor) #6

Dziekuje bardzo za rady,zaraz jej napisze maila.Jest polka i z jezykiem nie ma problemow i nie idzie o normalne pogadanie tylko ma powaznie chora matke i lepszy kontakt z domem na gg niz poczta.

(Figc) #7

jeszcze lepszym rozwi─ůzaniem by┼éby komunikator g┼éosowy :!:

Skype! na przykład...

(Adarek) #8

Jest jeszcze Web Gadu-Gadu

(Heniu4) #9

Niech zainstaluje sobie tlena!! tez obsługuje gg!!