Jak zainstalować grę na zabezpieczonym kompie?

Jak mam zainstalować grę (program) na zabezpieczonym laptopie, administratorem jest mój tata (chce zaintalować GTA SA)

POMOCY !!

zapytaj się tate o hasło

NIe chce mi powiedzieć :? :?

Możesz to zrobić z pomocą innego komputera (np. kolegi) u którego zainstalujesz GTA SA i skopijesz cały katalog w którym jest zainstalowana gra do siebie na komputer, lub na pytkę i dopiero na komputer. Katalog będzie miał koło 5 GB więc najpierw będziesz musiał go spakować w przypadku kopiowania na DVD.

GTA SA działa w ten sposób, bez żadnych dodatkowych wpisów w rejestrze, katalogów, płytek itp. sam kiedyś testowałem. Jedyny katalog tworzony automatycznie później przez gre to savy gry znajdujące się w moich dokumentach.

Ten sposób zadziała, niemając praw konta administratora.

Inna sprawa że możesz wejść na konto administratora z trybu awaryjnego (F8 przy uruchamianiu), nadać sobie prawa administratora, i zainstalować GTA SA. Później jeżeli nie chcesz mieć uprawnień adiministatora również możesz je zmienić w trybie awaryjnym na konto z ograniczeniami. W trybie awaryjnym możesz wejść na konto administratora “administrator” jeżeli istnieje takie w systemie (domyślnie tak jest chyba że windows był modyfikowany).

Pozdrawiam :slight_smile:

zdobądź hasło programem :wink:

A jaki to program ??? (Dzięki Frank spróbuje tymi sposobami Z GÓRY DZIĘKI ) :wink: :wink:

http://www.hal.trzepak.net/faq/winxp/lamanie.htm

poczytaj troche tutaj :wink:

odpalasz konsole

wpisujesz

at hh:mm /interactive cmd.exe

wciskasz ctrl+alt+del, zamykasz explorer.exe znika ci wszystko z pulpitu razem z paskiem start czekasz 1-2 minutki, pojawia się konsola wpisujesz

explorer.exe

uruchamia ci się “nowy” pulpit na uprawnieniach wyżej niż administrator- bo SYSTEM :slight_smile:

oczywiscie HH:MM zastępujesz godziną i minutą w której ma sie pojawic konsola - wiec np na 1-2 minuty od aktualnego czasu w przód :slight_smile:

Sorry, ale jestem bardzo mało kumaty, no i się pytam jaką konsolę mam odpalić i gdzie to wpisać ??? :frowning: :frowning: :?

start—>uruchom a potem odpalasz menedzer zadań :wink:

Kumam wielkie dzięki dla wszystkich co mi doradzili, bo to jest dla mnie bardzo ważne POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH :smiley: :smiley: :wink: