Jak zainstalować jednocześnie Fx 3.6 i 4.0?

oto co chciałbym uzyskać:

zainstalowanie nowego liska równolegle do starej wersji w taki sposób, żeby każdy miał własny profil z ustawieniami, zakładkami, wtyczkami…

jak tego dokonać?

niestety podejście łopatologiczne spowodowało wystąpienie przeróżnych kwiatków, więc wolę na siłę nie kombinować :wink:

z góry dziękuję za pomoc i pozdrawaim

może lepiej ściągnąć wersję portable? sam mam tego liska w razie potrzeby :razz:

>>Firefox Portable<<

Uruchom program z Menu Start - Uruchom: “firefox -p” następnie załóż nowy profil.

O profilach poczytaj tu: http://www.mozillapl.org/wiki/Profile

taki miałem pierwotnie plan, jednak nigdzie nie mogę znaleźć wersji, która nie wywala przy starcie jakiejś reklamy… może to nieistotne, lecz mi bardzo działa na nerwy…

:wink:

mimo usilnych prób, nie udało mi się sprawić by tego nie robiły, a że samemu takiej instalki robić mi się nie chce, to szukam innych sposobów

Cedar , o profilach już czytałem, jednak jedyne co z tego mi wyszło, to to, że obie startowały z tym samym profilem, nie każda z osobnym…

jeżeli wiesz jak zrobić, by każda miała własny profil, to “zamieniam się we wzrok” :smiley:

Może to Ci pomoże, oryginalny tekst Klik

Tłumaczenie Google

Nie stosuj triku z przenoszeniem ustawień ze starej wersji do nowej i będziesz miał dwie niezależne przeglądarki :wink:

dzięki semtex , właśnie o coś takiego mi chodziło!

bardzo mi pomogłeś :slight_smile: