Jak zainstalować kartę TV?

Witam

Posiadam windowsa XPsp2. Chce zainstalowac karte TV ale nie mogę. Karta telewizyjna PROLINK PixelView Play TV Pro Ultra PV-TV304P+NICAM RC/FM; PV-TV304P+RC/FM. Nie wykyrwa mi sterowników z oryginalnej płyty. Gdy właczam program to pojawia się “sorry you have no video capture hardware”. Jaka moze byc tego przyczyna i co mam zrobić aby to zainstalowac poprawnie? Juz nie mam sił. Dzięki z góry

Mam tę samą kartę i nie mam z nią problemów.

1.Czy napewno karta jest poprawnie zainstalowana?

2.Czy w wybierasz w menu autorun playtv pro ultra -> zainstaluj drivery?

3.Spróbuj zainstalować nowsze sterowniki.

Pousuwam wszystko z kompa, odłacze z PCI. Prosze napisz co mam zrobic od samego początku. Kro po kroku :slight_smile:

No więc ja robię tak:

1.Odpalam płytkę dołączoną do karty

2.Wybieram Play Tv pro ultra i zainstaluj drivery(Sterowniki nie są podpisane cyfrowo, ale trzeba kontynuwać instalację)

3.Po zainstalowaniu wszystkich sterowników przerywam instalację aplikacji do oglądania tv.

4.Instaluję chris TV

Moze i to głupio zabrzmi ale jak pierwszy raz instalowałem te karte to mimo kombinowania na rózne sposoby byl ten sam problem i nie pomagało nic , no coś mi pozostało spróbować czy na świeżym systemie po formacie zainstalowac i tak zrobilem ( no bo muwie moze akurat zepsuta karta )no i moje zdziwienie bylo jak zaczelo sie instalowac bez problemu tak dokładnie jak w instrukcji pisalo no i zadziałała a meczyłem sie 5 godzin az niestety formacik zrobiłem :):slight_smile: