Jak zainstalować Media Center na TV?

Witam serdecznie,

Dzisiaj mam kolejny problem :wink:

Chodzi o podłączenie Windows Media Center do TV (zwykly, nie hdtv)

Mam zainstalowanego na kompie Windows Media Center i chcialbym podlaczyc do tego telewizor, zeby moc sobie nagrywac filmy, programy, sprawdzac program itp. z Cyfry Plus.

Czy jest to mozliwe na zwyklym telewizorze?

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam i dziękuję!

Złączono Posty : 21.01.2007 (Nie) 20:26

Zapraszam do dyskusji pod adresem http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=870984

Nie zanieczyszczajmy tego wspanialego forum :slight_smile:

Proszę o kontynuację tematu tutaj. Link, który podałeś prowadzi do zdublowanego tematu w dziale “Sprawdzone porady”. Ze względu na zły dział, tamten temat zostanie usunięty.

Witam , cóż z tego co napisałeś nie wiem czy ta karta ma wejście czy nie ma wejścia wideo , poszukaj instrukcji do karty , a najlepiej popatrz na śledzia karty i poszukaj na nim złącza Video IN. tuner ma złącze EURO więc będzie Ci potrzebny kabelek Euro na i to się okaże jak sprawdzisz na karcie może to być gniazdo typu chinch . Napisz dokładnie jakie masz gniazda na karcie grafiki i jak są opisane

Witam

Wątpię żebyś coś zdziałał nie kupując karty TV. Myślę, że jedynym rozwiązaniem jest kupno właśnie karty TV SAT.

Grzesiekk a słyszałeś o kartach graficznych z VIVO ?

rattlesnake a czy ta karta GeForce 4 7300 SE to ma?

Grzesiekk a czytałeś wszystkie moje posty , autor tematu nie napisał jaki konkretnie model karty ma ,

Witam.

jak to nie? w linku jest podana

Grzesiekk i oczywiście znalazłeś tą kartę i twierdzisz , że nie ma wejścia video ? Może się nie znam ale nie widziałem karty GF 4 7300 SE . Proszę o link do opisu tej karty .

Witam.

Podaj argument na podstawie którego wywnioskowałeś, że coś twierdze. Ja tylko sugeruje. Być może jest inne wyjście, ale myślę, że bez karty TV się nie obejdzie.

Witam , Grzesiekk gdybyś napisał jednym z rozwiązań jest … ale

a to jest już twierdzenie , ale nie o to chodzi , w dalszym ciągu nie wiem jaki model karty , producenta ma royalty3000 , w takim razie po co narażać autora tematu na koszty związane z zakupem karty TV .