Jak zainstalowac Neostradę w Viście?

Nie polecam tych starych sterowników, dlaczego ?

Dlatego że modem długo oczekuje na synchronizacje i długo łaczy z netem.

Każecie instaować stery pod system , na który nie są napisane, a później dużo osób ma przez to problem.

Zasada na windows vista jest jedna, stery i programy pisane pod Vistę instaluje się bez obaw, a nie dziwcie się że wam coś nie działa, instalując stery i programy z XP.

mi wszystko działa na sterach pod xp jak talala :D:D zarówno speedtouch jak i sagem f@st 800, jak mówiłem u koleżanki nie ma problemów zxdsl 852 :wink:

Zgadzam się z aero. Sterowniki napisane pod XP sa do XP a nie do Visty do chyba logiczne ze nie będą działały. Sam mam 64bit viste i szukam sterowników do sagema 800. Naczytałem się wiele poradników jak to zrobic ale niestety na żaden sposób nie idzie

Do czasu, zapewniam Cię, dlatego formatowałem dysk, gdyż miałem instalowane stery pod system XP na viście, do pewnego czasu było OK, po niecałych dwóch miechach system się wykrzaczył:)

Działać może i będą, ale problemów więcej niż pożytku :slight_smile:

pożyjemy zobaczymy :smiley: narazie minął prawie miesiąc i wszystko w porządku :slight_smile:

No i robiłem tak samo i pisze, że jest bład. A jakieś inne stery pod mój modem już są?

Jaki błąd ?

Konkretnie napisz.

ściągnij stery z tąd : http://assistance.orange.fr/telechargem … 23_ZTE.zip

klikasz na przycisk telec harger przy sterach zte, instalujesz, i powinno być ok

:arrow: instalujesz sterowniki z pliku o rozszerzeniu exe.

:arrow: restart kompa

:arrow: jak załaduje Ci się windows podłącz modem raz jeszcze do usb i czekaj nic nie rób.

Czekaj aż system zainstaluje sterownik.

Będziesz miał komunikat że pomyślnie zainstalowano sprzęt ,utwórz połaczenie nowe, i śmigaj na viście

Spróbuje serenity15… Jutro dam znać jak będzie działać! :slight_smile:

http://www.tp.pl/b/binaries/PL/357283/Z … 858163.exe

To są oficialne sterowniki po Viste pod ZTE tamte moga nie działąc :smiley:

Ja na razie niestety jade na viscie x86 :confused: Dlatego ma prosbe…jesli sie pojawia stery pod viste x64 to zeby ktos dal mi znac na gg,maila albo stronce.Bylbym bardzo wdzieczny :wink:

PS. z instalacja neo pod sagema fast 800 na viscie 32bit jest maly cyrk :wink: mozna instalowac na 3 albo i 4 sposoby a tylko jeden skuma…tak wiec jesli cos wam nie wychodzi to radze reinstall i od nowa wgrywac :smiley: i pokombinowac z podlaczonym/odlaczonym modemem w roznych etapach instalacji :wink:

sa juz oficjalne stery w koncu od Thomsona zapraszam na:

http://www.thomson.net/TMS/Minisites/BA … L%20Modems

Co do Sagem’a - nie wincie akurat tepsy… niestety sagem dopiero od okolo 3 tygodni testuje stery pod viste do swoich modemow i nie wiadomo kiedy je wypusci… ALe fakt, jesli chodzi o modemy zdecydowanie st330, malo kaprysny pod wzgledem zasilania (nie jak sagem spadek napiecia na usb brak synchro…), a zte to taki szajs… chinski ktory odpiero wyszedl, mimo opcji zapewnien o dzialaniu i tak ma kaprysy dzialania z podanymi sterownikami.

Jak jakies pytaia co do neo+ zapraszam… Moze udziele wiecej info…

Mi na xp dobrze dzialal sagem fast 800, nie to co ten ■■■■ spedtouch co ciagle gubil sygnal i spowalnial net :wink:

Na viscie sprawa sie polepszyla dla speedtoucha bo predzej na niego stery wyszly :frowning: ale i do sagema x64 znalazlem, bo na x86 dzialaja te z XP :wink: