Jak zainstalowac Neostradę w Viście?

Proszę pomóżcie mi zaionstalować tę neostradę. Nie chodzi mi o aplikacje ale o sam modem… Mam te stery pod Viste- http://www.orange.fr/bin/frame.cgi?u=ht … r/1831.php i próbowałem i mi nie wychodzi. Niech mnie ktoś poprowadzi, albo da jakiś poradnik… proszę :slight_smile:

Z góry wielkie dzięki

P.S. mam modem sagem f@st driver 800

:arrow: instalujesz same stery (nie aplikację!) do modemu z płyty od neostrady

:arrow: wchodzisz w Panel sterowania :arrow: centrum sieci i udostępniania :arrow: skonfiguruj połączenie lub sieć :arrow: skonfiguruj połączenie telefoniczne :arrow: wybierasz modem :arrow: Podajesz dane:

:arrow: numer telefonu - *

:arrow: nazwa usera - twoja nazwa usera od neo z @neostrada.pl

:arrow: hasło - twoje hasło neo

:arrow: nadajesz nazwę połączeniu

i tyle :wink:

Złączono Posta : 18.03.2007 (Nie) 22:16

a jeszcze jedno kliknij w połącz :mrgreen:

Wie ktoś może kiedy będą oficjalne sterowniki do modemu Tomson speedtouch 330? Sprawdzałem na forum w temacie dotyczącym tego modelu, ale tam była mowa tylko o ręcznej konfiguracji połaszenia. Mnie chodzi natomiast o to kiedy producent przygotuje nowe sterowniki.

sterowniki pasują nawet te stare pewnie chodzi Ci o aplikację :mrgreen: jednym słowem TP sporo zajmie aby go przepisać pod viste :stuck_out_tongue: zresztą to syf :stuck_out_tongue: po co to instalować :stuck_out_tongue:

Nie chodzi mi o aplikację dostępową od TP ale same sterowniki. Na stronie producenta modemu są tylko do xp. Ale jak pasują to dobrze. Rozumiem że przy instalacji muszę postępować według wskazówek z poprzednich postów dotyczących neostrady.

Mam neostrade SpeedTouch 330 i udało mi się połączyć viste premium 64-bit. Nie rozumiem po co instalować sterownik z orginalnej płyty z neostrady ? Zainstalowałem nieoficjalny sterownik 64-bitowy mimo to, że nie mam kolorowego światła w kształcie trójkąta na pasku.

takie cuda to są od sagem F@ST 800 a nie na speedtouch’u :stuck_out_tongue:

Niestety, coś nie tak. Robię wszystko tak jak trzeba i nie może się połączyć. Może stery mam nie te? Jak tak to jakie mam zainstalować?

Ja problem rozwiązałem wymieniając modem z Sagema Fast 800 na SpeedTouch 330. Kupiłem modem na allegro i mam problem z głowy :mrgreen: Chyba, że potrzebujesz sterownik 32-bitowy. Z tego co wiem jest dostępny.

Takie rozwiązanie u mnie nie wchodzi w rachubę :slight_smile:

:hahaha: to żeś inwestycje zrobił :hahaha: miałem speedtoucha na neo 128 i mi siadał pod neo 1 mb i często zrywało mi połączenie a z neo 1 mb dostałem sagema i mam tylko 1x na dzień rozłączenie (wymuszona zmiana IP)

Najwyraźniej miałeś zepsuty modem… Mi neo 1mb na speedtouchu chodzi bardzo dobrze.

20zł na nowy modem nie masz?

jeśli masz viste 64 bit (legalna nie zadne wersje testowe) to sagema 800 nie zainstalujesz ja też mam ten sam problem i narazie zostało tylko czekanie lub zmiana sprzętu. Pisałem do TP i odpisali mi ze sterowniki pojawia sia dopiero pod koniec kwietnia

Buhahaha :lol: Słyszałem od TP w lutym, że sterowniki będą dostępne do końca marca. No bez jaj :x Gorzej być nie może. To jest totalna porażka ze strony dostawcy.

Mam Vistę 32bit :slight_smile:

zrobiłem tutorial jak to zrobić :smiley:

6625879eb81cf3fam.jpg

Przy konfigurowaniu połączenie telefonicznego nie wykrywa mi modemu mimo że zainstalowałem sterowniki nowe od tpsa do modemu zxdsl 852.

a modem do kompa podłączony? na speedtouch’u 330 i sagem f@st 800 działa na 100% bo mam obydwa te modemy :wink:

modem jest podłączony.

odinstaluj i spróbuj tych od neo co razem z zestawem dostałeś :wink: wczoraj instalowałem neo u koleżanki na Windows Vista i nie było problemu ze sterami.