Jak zainstalowac Neostradę w Viście?

(P@zik) #1

Proszę pomóżcie mi zaionstalować tę neostradę. Nie chodzi mi o aplikacje ale o sam modem... Mam te stery pod Viste- http://www.orange.fr/bin/frame.cgi?u=ht ... r/1831.php i próbowałem i mi nie wychodzi. Niech mnie ktoś poprowadzi, albo da jakiś poradnik... proszę :slight_smile:

Z góry wielkie dzięki

P.S. mam modem sagem f@st driver 800

(piotrekplay) #2

:arrow: instalujesz same stery (nie aplikację!) do modemu z płyty od neostrady

:arrow: wchodzisz w Panel sterowania :arrow: centrum sieci i udostępniania :arrow: skonfiguruj połączenie lub sieć :arrow: skonfiguruj połączenie telefoniczne :arrow: wybierasz modem :arrow: Podajesz dane:

:arrow: numer telefonu - *

:arrow: nazwa usera - twoja nazwa usera od neo z @neostrada.pl

:arrow: hasło - twoje hasło neo

:arrow: nadajesz nazwę połączeniu

i tyle :wink:

Złączono Posta : 18.03.2007 (Nie) 22:16

a jeszcze jedno kliknij w połącz :mrgreen:

(Mb911) #3

Wie ktoś może kiedy będą oficjalne sterowniki do modemu Tomson speedtouch 330? Sprawdzałem na forum w temacie dotyczącym tego modelu, ale tam była mowa tylko o ręcznej konfiguracji połaszenia. Mnie chodzi natomiast o to kiedy producent przygotuje nowe sterowniki.

(piotrekplay) #4

sterowniki pasują nawet te stare pewnie chodzi Ci o aplikację :mrgreen: jednym słowem TP sporo zajmie aby go przepisać pod viste :stuck_out_tongue: zresztą to syf :stuck_out_tongue: po co to instalować :stuck_out_tongue:

(Mb911) #5

Nie chodzi mi o aplikację dostępową od TP ale same sterowniki. Na stronie producenta modemu są tylko do xp. Ale jak pasują to dobrze. Rozumiem że przy instalacji muszę postępować według wskazówek z poprzednich postów dotyczących neostrady.

(Cypriandanel) #6

Mam neostrade SpeedTouch 330 i udało mi się połączyć viste premium 64-bit. Nie rozumiem po co instalować sterownik z orginalnej płyty z neostrady ? Zainstalowałem nieoficjalny sterownik 64-bitowy mimo to, że nie mam kolorowego światła w kształcie trójkąta na pasku.

(piotrekplay) #7

takie cuda to są od sagem F@ST 800 a nie na speedtouch'u :stuck_out_tongue:

(P@zik) #8

Niestety, coś nie tak. Robię wszystko tak jak trzeba i nie może się połączyć. Może stery mam nie te? Jak tak to jakie mam zainstalować?

(Cypriandanel) #9

Ja problem rozwiązałem wymieniając modem z Sagema Fast 800 na SpeedTouch 330. Kupiłem modem na allegro i mam problem z głowy :mrgreen: Chyba, że potrzebujesz sterownik 32-bitowy. Z tego co wiem jest dostępny.

(P@zik) #10

Takie rozwiązanie u mnie nie wchodzi w rachubę :slight_smile:

(piotrekplay) #11

:hahaha: to żeś inwestycje zrobił :hahaha: miałem speedtoucha na neo 128 i mi siadał pod neo 1 mb i często zrywało mi połączenie a z neo 1 mb dostałem sagema i mam tylko 1x na dzień rozłączenie (wymuszona zmiana IP)

(Respev) #12

Najwyraźniej miałeś zepsuty modem... Mi neo 1mb na speedtouchu chodzi bardzo dobrze.

20zł na nowy modem nie masz?

(Cool Turalny) #13

jeśli masz viste 64 bit (legalna nie zadne wersje testowe) to sagema 800 nie zainstalujesz ja też mam ten sam problem i narazie zostało tylko czekanie lub zmiana sprzętu. Pisałem do TP i odpisali mi ze sterowniki pojawia sia dopiero pod koniec kwietnia

(Cypriandanel) #14

Buhahaha :lol: Słyszałem od TP w lutym, że sterowniki będą dostępne do końca marca. No bez jaj :x Gorzej być nie może. To jest totalna porażka ze strony dostawcy.

(P@zik) #15

Mam Vistę 32bit :slight_smile:

(piotrekplay) #16

zrobiłem tutorial jak to zrobić :smiley:

6625879eb81cf3fam.jpg

(Wojzrb) #17

Przy konfigurowaniu połączenie telefonicznego nie wykrywa mi modemu mimo że zainstalowałem sterowniki nowe od tpsa do modemu zxdsl 852.

(piotrekplay) #18

a modem do kompa podłączony? na speedtouch'u 330 i sagem f@st 800 działa na 100% bo mam obydwa te modemy :wink:

(Wojzrb) #19

modem jest podłączony.

(piotrekplay) #20

odinstaluj i spróbuj tych od neo co razem z zestawem dostałeś :wink: wczoraj instalowałem neo u koleżanki na Windows Vista i nie było problemu ze sterami.