Jak zainstalować polski IE 7,0 ma angielski XP

(Ujk) #1

już ukazała się polska wersja IE 7,0. niestety podczas instalacji pisze że na angielski XP jej nie zainstaluje. czy można obejść ten problem ?

(Clubbasse207) #2

odinstalować angielski IE i zainstalować polski ?

(Ujk) #3

angielskiego IE 7,0 za pomocą dodaj usuń programy się nie da. podczas instalacji polskiej wersji IE 7,0 mam komunikat że nie można bo mam angielską wersję XP.

(mysz 1) #4

Pisałem niedwno jak odinstalować WMP 11 postąp tak samo z IE 7

To tak jakbyś usuwał " Aktualizacje "

(Ujk) #5

dzięki , przeczytałem to ale wydaje mi się że z moimi umiejętnościami mogę rozwalić XP. zostanę przy angielskim IE 7,0 .

Nie rozumiem tylko stwierdzenia " tak jakbyś usuwał aktualizację".

aktualizację mam w opcji dodaj usuń programy a tam IE 7,0 już nie da się usunąć.

(Orooomo) #6

spróbuj może tego

Panel Sterowania => Dodaj lub usuń programy => (po lewej stronie) Dodaj/Usuń składniki systemu Windows => odhaczyć Internet Explorer => Dalej => Zakończ

Użyj programu jv16 PowerTools 2006...

jv16 PowerTools => Menedżer oprogramowania => (poszukaj i zaznacz wpis) Microsoft Internet Explorer => Dostosuj odinstalowanie => Szukaj wpisów rejestru => Wybór pozycji => Zaznacz wszystkie => Usuń (ja miałem ponad 4300 wpisów! !!

W C:\Windows\system32\DllCache usuń wszystkie pliki później to samo w

C:\Program Files\Internet Explorer (oprócz folderu Connection Wizard)

Możesz znowu użyć Jv16 PowerTools i wybrać opcje 'Czyszczenie rejestru' i usunąć wpisy które WEDŁUG CIEBIE są zbędne...

Zrestartuj komputer i zainstaluj IE7

Ja tak zrobiłem i jest wszystko ok! !!

(mysz 1) #7

W dodaj usuń program zaznacz pokaź aktualizacje . IE 7 jes tam jako aktualizacja systemu .