Jak zainstalować polski IE 7,0 ma angielski XP

już ukazała się polska wersja IE 7,0. niestety podczas instalacji pisze że na angielski XP jej nie zainstaluje. czy można obejść ten problem ?

odinstalować angielski IE i zainstalować polski ?

angielskiego IE 7,0 za pomocą dodaj usuń programy się nie da. podczas instalacji polskiej wersji IE 7,0 mam komunikat że nie można bo mam angielską wersję XP.

Pisałem niedwno jak odinstalować WMP 11 postąp tak samo z IE 7

To tak jakbyś usuwał " Aktualizacje "

dzięki , przeczytałem to ale wydaje mi się że z moimi umiejętnościami mogę rozwalić XP. zostanę przy angielskim IE 7,0 .

Nie rozumiem tylko stwierdzenia " tak jakbyś usuwał aktualizację".

aktualizację mam w opcji dodaj usuń programy a tam IE 7,0 już nie da się usunąć.

spróbuj może tego

Panel Sterowania => Dodaj lub usuń programy => (po lewej stronie) Dodaj/Usuń składniki systemu Windows => odhaczyć Internet Explorer => Dalej => Zakończ

Użyj programu jv16 PowerTools 2006…

jv16 PowerTools => Menedżer oprogramowania => (poszukaj i zaznacz wpis) Microsoft Internet Explorer => Dostosuj odinstalowanie => Szukaj wpisów rejestru => Wybór pozycji => Zaznacz wszystkie => Usuń (ja miałem ponad 4300 wpisów! !!

W C:\Windows\system32\DllCache usuń wszystkie pliki później to samo w

C:\Program Files\Internet Explorer (oprócz folderu Connection Wizard)

Możesz znowu użyć Jv16 PowerTools i wybrać opcje ‘Czyszczenie rejestru’ i usunąć wpisy które WEDŁUG CIEBIE są zbędne…

Zrestartuj komputer i zainstaluj IE7

Ja tak zrobiłem i jest wszystko ok! !!

W dodaj usuń program zaznacz pokaź aktualizacje . IE 7 jes tam jako aktualizacja systemu .