Jak zainstalować poprawnie pliki systemowe?

Zacznę od początku:

Wczoraj wyskoczyły mi problemy z uruchamianiem komputera. Na szczęście nie dałam przywracania systemu,tylko jakieś tam ustawienia,że cały ekran był ciemno niebieski ,wyskakiwały jakieś liczby,zielony pasek wypełniał pół ekranu,pokazując jakieś procenty. Na moje szczęście komp odpalił ponownie i ruszył z byka,pokazując mój pulpit. Kiedy skończyłam pracę,nie było żadnych problemów , nie wyskakiwały żadne błędy ani errory. Niestety rodzina zmusiła mnie do zamknięcia klapy i położenia nieszczęsnego komputera między książki z kablem do ładowania. Kiedy dzisiaj rano,odpaliłam kompa pokazało się od razu,to same okno co wczoraj,przywracanie systemu itd. Nie przywróciłam systemu,zdenerwowałam się,odłączyłam kabel,wyjęłam baterię,uruchomiłam ponownie kompa ,wyskoczyło mi okienko do podania hasła. Wpisałam je i wyskoczyły mi na cały ekran dzienne błędy,errory i braki jakiś plików. Długo zeszło mi zamykanie wszystkich okien. Jeden brakujący plik wcisnęłam zgodnie w system i po ponowy uruchomieniu laptopaka ,już nie wyskoczył,więc został zaliczony. Z pozostałych dwóch nie umiem sobie poradzić. Nie działają filmy,programy do muzyki,Paint,Windows Movie Maker 6 ,nie działają gry,nie mogę uruchomić filmów na YT ,nie uruchamia się GG ,wszędzie wyskakują błędy z tym plikiem.

Nie mogę zrobić screena,bo nie działają programy graficzne,jednym słowem nic!!!

Jeden z błędów:

RunDLL

Wystąpił problem podczas uruchamianiu pliku:

C:/Users/{moje imię}/AppData/Local/Google/Chrome/APPLIC~1/170963~1.56/gcswf.32.dll

Nie można odnaleźć określonego modułu.

Drugi:

mpc-hc.exe-Błąd systemu

Nie można uruchomić programu,ponieważ na komputerze nie znaleziono urlmon.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program,aby naprawić ten problem.

Trzeci:

(msls31.dll) nie znaleziono

Mam tylko 14 lat,proszę Was o pomoc. Z góry dziękuję.

sita , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Pełny skan Malwarebytes lub format

Człowieku, czy myślisz, że 14-latka będzie wiedzieć o co chcodzi, kiedy podasz jej taką odpowiedź? Ja się na komputerach nie znam, ale wydaje mi się, ze jeśłi się ktoś pyta, to można by mu odpowiedzieć konkretną poradą, krok po kroku, a nie takim hasłem. Zwłaszcza, ejżeli to jest 14-latka.

Nie ma co ściemniać i udawać fachowców od infekcji…tu znajdziesz pomoc na pewno

http://www.fixitpc.pl/forum/6-diagnosty … eczenstwa/

Bardzo Ci dziękuję,że szanujesz mój wiek i moje możliwości,ale wciąż żadne odpowiedzi nie przyniosły mi rezultatu… :frowning:

@Sita

dałem Ci link, gdzie znajdziesz pomoc…nie wiem, po co wciąż czekasz. Samej nic nie wskórasz, a zwyczajne skanowanie jakimkolwiek AV nie za wiele zmieni.

Rejestrujesz się tam, opisujesz sytuację, wklejasz odpowiednie logi i czekasz na odpowiedź…pewnie zgłosi się Picasso, jak zobaczy, że jesteś dziewczyną :slight_smile:

Dorzucę screnny z szczegółowymi błędami:

imageuploader.html?getContent=1&wid=1466&imgid=1

imageuploader.html?getContent=1&wid=1466&imgid=2

imageuploader.html?getContent=1&wid=1466&imgid=4

http://poczta.wp.pl/d685/imageuploader. … 66imgid=5

A oto screen,po zakończeniu pełnego skanowania komputera i końcowe wyniki.

imageuploader.html?getContent=1&wid=1466&imgid=3

A oto raport lub po prostu log wyniku skanowania w notatniku:

Malwarebytes Anti-Malware (Okres testowy) 1.60.1.1000

http://www.malwarebytes.org

Wersja bazy: v2012.03.03.07

Windows 7 x86 NTFS

Internet Explorer 9.0.8112.16421

[moje imię} :: [moje imię}-KOMPUTER [administrator]

Ochrona: Włączona

2012-03-04 14:49:08

mbam-log-2012-03-03 (23-03-23).txt

Typ skanowania: Pełne skanowanie

Zaznaczone opcje skanowania: Pamięć | Rozruch | Rejestr | System plików | Heurystyka/Dodatkowe | Heuristyka/Shuriken | PUP | PUM

Odznaczone opcje skanowania: P2P

Przeskanowano obiektów: 284620

Upłynęło: 1 godzin(y), 20 minut(y), 2 sekund(y)

Wykrytych procesów w pamięci: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

Wykrytych modułów w pamięci: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

Wykrytych kluczy rejestru: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

Wykrytych wartości rejestru: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

Wykryte wpisy rejestru systemowego: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

wykrytych folderów: 0