Jak zainstalować soft do nokii 5310?

Mam nokię 5310 xpressmiusic.

Pytałem się w serwisie czy można włożyć kartę 4 gb .

On powiedział ze nożna ale bedzie telefon mulił teraz gdzieś przeczytałem ze można nawet 8 gb tylko

trzeba zainstalować jakieś aktualizacje czy coś tam takiego .

Mógłby mi ktoś powiedzieć kto się zna na tym czy da rade wepchnąć 8 Gb i czy będzie działać ?

Jak coś to jak zainstalować te aktualizacje /softa .

z góry Dzięi

Ja bym zrobił to przez program Nokia PC Suite, albo z telefonu:

MENU >> USTAWIENIA >> USTAWIENIA TELEFONU >> POBIERZ OPROGRAMOWANIE TELEFONU

Tylko to trochę kosztowne, za friko Nokią PC Suite.

(Piszę na podstawie N6300 :stuck_out_tongue: )

Drogi kolego, aby dokonać aktualizacji softu polecam Nokia Software Update, lecz poczytaj proszę o tym na

http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=2480

Abo ja wole nie ryzykować ;/ ale dzięki

Naładuj w pełni baterie, podłącz kabel i do dzieła nie może się nie udać :slight_smile:

Powodzenia !!

mam 1 pytanie jak zaktualizuje oprogramowanie dam rade więcej pamięci wepchnąć ?np 4-8 gb

Lepiej iść do serwisu telefonów i zrobią to bez problemu za ok 20zł a masz pewność, że nie zepsują Ci telefonu.

Samemu lepiej nie kombinować - wiem z doświadczenia. :wink:

To zależy od tego jakie poprawki oprogramowania zostaną wprowadzone do najnowszego softu, jak nie zaktualizujesz to sie nie przekonasz

Polecam też zmianę Product Code, wtedy będziesz miał czysty system bez śmieci od operatora

Menu->Ustawienia->Ustawienia telefonu->Uaktualnienia telefonu->Pobierz oprogr. telef., a potem ->Zainstaluj uaktualnione oprogramowanie.

Oczywiście pamiętaj o opłacie za transfer danych :slight_smile:

dzięki

Przez NSU zrobi to samo, tyle że za darmo…

Jeśli nie będziesz ciągnął za kabel podczas flashowania, to nic się nie powinno stać.

Zmiana Product Code powoduje utratę gwarancji, ale bez kombinowania oczywiście zostaje.