Jak zainstalować sterowniki bez internetu/USB?

Witam , mam problem ze sterownikami. Otóż nie działa mi internet , LAN nie łączy z modemem. Dotarlem do tego , ze brakuje sterowników , postanowiłem pobrać je na telefon i wrzucić na PC . teraz wyskakuje brak sterowników do USB 2.0 . nie mam pojęcia jak je zainstalować , brak wifi w karcie … Dodam tylko , ze mam win7 64 . proszę o pomoc!

Przegraj pliki na pendrive (być może poprzez inny komputer) - bo pewnie Twój komputer nie ma wymaganych sterowników do telefonu (który łączysz kablem USB). Jak masz na kompie czytnik kart SD, to możesz też przenieść pliki poprzez taką kartę (większość telefonów ma złącze, lub nawet ma kartę microSD).

USB też nie działa , CD/DVD ROM tez nie

Wymontuj dysk z komputera, podłącz go do innego komputera i przekopiuj sciągniete sterowniki na swój dysk (najbezpieczniej - na partycję inną niż systemowa), podłącz dysk do swojego komputera i instaluj sterowniki.

Coś dziwny masz ten system operacyjny - nie znam przypadku, żeby Windows potrzebował sterowników do napędu CD/DVD, ponieważ zawsze działały te zawarte w systemie.

Jak nie chcesz wymontowywać dysku z komputera, możesz uruchomić system “ratunkowy” (jakiś Linux Live albo Hiren’s Boot CD) z pendrive’a albo z płytki CD-R (oczywiście musisz to sobie przygotować na innym komputerze) i skopiować na dysk twardy.

Ja bym to czytał raczej: do usb/chipsetu nie ma drivera, a cd już nie czyta płyt.

 

Jeżeli zainstalowany jest sterownik LAN, a nie łączy z tylko modemem, to spróbuj połączyć bezpośrednio do drugiego komputera (w zależności od karty może być potrzebny kabel krosowany) lub pod router u znajomego i przegrywać divery przez sieć.