Jak zainstalować sterowniki po formacie Windows 7?

(Myslinski Kacper) #1

Cześć! 

(rgabrysiak) #2

Cześć, 

Sterowników szukaj na stronie producenta laptopa.

System zainstalowany w takiej samej wersji na jaki posiadasz licencję?

(Myslinski Kacper) #3

Wiem tylko, że licencję mam na Home Premium, taki tez system ściągnąłem. Roznia sie czymś jeszcze? Ewentualnie jak dowiedzieć sie na jaka odmianę mam licencje?

Na naklejce z keyrm do windowsa jest napisane:

Windows 7 home Prem OA. - takiego tez mam szukać? Zainstalowalem chyba jakiś OEM? Jestem totalnym laikiem w tych sprawach wiec nie krzyczcie;>

(msb156) #4

zainstaluj program Driver Booster, nim pobierzesz i zainstalujesz odpowiednie sterowniki

(falcon89) #5

Podaj dokładny model laptopa (naklejka pod spodem).

Czy podczas instalacji systemu wpisałeś klucz?

(BlackFX) #6

Większość laptopów z Windows 7 posiada partycje re covery z której przywraca się system! !!

(redhop) #7

tu znajdziesz stery - http://h20566.www2.hp.com/portal/site/hpsc/template.PAGE/public/psi/selector/?javax.portlet.tpst=867000c4cf25636cc859bfdeb053ce01&javax.portlet.prp_867000c4cf25636cc859bfdeb053ce01=wsrp-navigationalState%3D_queryText%25253DHP%252BPAVILION%252Bdv6%25257CimplicitModel%25253Dtrue%25257C_op%25253Dfind&javax.portlet.begCacheTok=com.vignette.cachetoken&javax.portlet.endCacheTok=com.vignette.cachetoken

a z kluczem jak nic nie pomoże to zostanie ci telefon do microsoftu :slight_smile:

(BlackFX) #8

Jeśli laptop jest na gwarancji proponuje zadzwonić do serwisu HP i poprosić o nośnik re covery jeśli nie posiadasz partycji re covery. Windows instalowany z niepewnego źródła przynosi nie oczekiwane efekty oraz praca na takim systemie jest dużym zagrożeniem utraty danych i etc.