Jak zainstalować system z ukrytej partycji?

Usunąłeś kolego ,zostawiłeś partycje recovery - rozumiesz?

bo mi tak radziłeś :] instalka to jest ta partycja recovery jak dla mnie, bo tam znajduje sie sytem i mozna z niej zainstalowac a na partycji C znajduje sie system a nie instalka, system to cos takiego co instaluje sie z instalki cymbale, poza tym jakim cudem partycja c ma byc zastrzeżona? Co recovery jest zastrzeżona czyli ukryta. Naucz się rozróżniać pojęcia.

Ha ha zaraz sobie wejdę na partycję C i klikne w instalke windowsa ha ha

Nie będę się z tobą wdawał w dyskusję na twoim poziomie,tylko jedno ci wytłumaczę Recovery to Recovery a nie instalka,a zastrzeżona jak nie rozumiesz znaczy tyle co nie ruszać.

dobra nastepnym razem bede instalował system z tej instalki co na C sie znajduje i podpisze ja zastrzeżona :slight_smile:

Ciekawe czy instalka odpali he he

Jak coś będziesz następnym razem robił przy kompie to radzę oddać go lepiej specjalistom,albo poproś kogoś z domu żeby ci przeczytał instrukcje jak czytać nie umiesz.

no jak Ty takiego greka udajesz i na słońce mówisz księżyc to nic dziwnego, że się nie zrozumieliśmy :slight_smile:

Nie udaje greka,tylko radzę ci dobrze,naucz się czytać.

A ty naucz odróżniać poszczególne słowa, bo instalka to proces instalacji lub program instalacyjny, a system to cos takiego wynikłego z procesu instalacji lub programu instalacyjnego.

Nasza konwersacja dobiegła do końca, przynajmniej z mojej strony, bo Ty zapewne będziesz chciał dorzucić swoje 3 grosze, żeby tylko nie dostać kolejnego ostrzeżenia i pogorszenia o swojej opinii :slight_smile:

Następnym razem czytaj dokładnie i ze zrozumieniem, nie tak jak teraz, że pojawił się problem i dopiero teraz doczytałeś, że mam system media center edition a nie viste :slight_smile: Rozumiem, że ostatnie dni są tropikalne no ale wybacz mój drogi userze :slight_smile: Mimo wszystko pozdrawiam i bywaj zdrów :slight_smile:

Widzę że upały i tobie dały w kość ,a widać to po tym że sam nie umiałeś zrozumieć jaki system posiadasz.Co do inteligencji,to sądzę że w miarę rozgarnięta małpa rozróżniła by słowa Recovery-Instalka itp.Co do moich ostrzeżeń i opinii to spokojna twoja rozczochrana,nie wiesz za co to się nie udzielaj.Bywaj zdrów i pamiętaj o nauce czytania :wink:

Jeśli macie od kogoś orginalnego windowsa 7 64b oem to można bez problemu go zainstalować podając swój klucz aktywacyjny jeśli system go przyjmie podczas instalacji,

ale na pewno będziecie musieli aktywować system nie on line ale telefonicznie.Dzwoniłem do Microsoftu by się o to spytać czy będzie taki system legalny i dostałem właśnie taka odpowiedź że tak będzie legalny w 100% pod warunkiem że przyjmie nasz klucz aktywacyjny tjw. napisałem .A teraz najważniejsze przeprowadziłem taką operację na laptopie syna bez najmniejszych problemów wykorzystując do tego mój system OEM 7 64bity :slight_smile: pozdrawiam AIOZ