Jak zainstalować systemowe sterowniki do karty graficznej?

Jak mogę zainstalowac systemowe sterowniki do karty graficznej, bo gry nie chciały mi na nich chodzić to zainstalowałem inne, ale jest jeszcze gorzej. Teraz nawet Windows źle chodzi, więc je odinstalowałem ale nie mogę powrócic do systemowych. Instalowałem wersje ATI Catalyst: 4.12; 6.5; 6.11 i na wszystkich jest tak samo. Kiedy biorę żeby system automatycznie wyszukał sterowniki to pisze że mie można ich znajść, a przy instalacji systemu znalazł. Co zrobić ? Pomocy.

Moja karta graficzna to ATI Radeon 9200SE 64MB.

zainstaluj te oryginalne od karty - na pewno będą dobre

zainstaluj na nowo sysa :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Twoja karta to raczej nadaje się tylko do jakiś mało wymagąjacych gier.

Instalowałem sterowniki ze strony producenta. Teraz chcę powrócić do systemowych, ale kiedy biorę żeby wyszukał je Windows to on sie zachowuje jak by ich nie miał, przy instalacji mial. Dlaczego?? A na format nie mam ochoty bo robiłem 2 tygodnie temu.

Pobierz te ATI Omega Drivers 3.8.360

http://programy.internetstandard.pl/pob … 14678.html

Właściwości Mój Komputer>Sprzęt>Manager Urządzeń>Karty Graficzne

kliknij dwa razy na swoją kartę>zakładka sterownik>aktualizuj sterownik>

pomijamy wyszukiwanie z Windows Update>zainstaluj z określonej lokalizacji>teraz opcja “nie wyszukuj, wybiorę sterownik do zainstalowania”.

Powinieneś mieć do wyboru oryginalne sterowniki i te które instalowałeś.Wybierasz je i dalej. Jeżeli zapyta czy zastąpić nowszy plik klikasz tak za każdym razem.