Jak zainstalować taki them. Zawsze mam problem z tym

a czy istnieje jakiś program co zmienia od razu wszystkie ikonki w systemie + jest możliwa ręczna modyfikacja poszczególnych ikon…

Cześć

Sprawdź ten temat może znajdziesz coś dla siebie:

http://windows7forum.pl/program-do-zmiany-ikon-6152-t

Na obrazku z themem widać że zostało też zmienione okienko z przeglądarki. U mnie mozilla pozostała bez zmian. Czy da rade to zmienić czy to niezmienne jest…

Cześć

O którym theme teraz mówisz? O Elemental: Snow czy Elune?

Napisz dokładnie o który dokładnie obrazek ci chodzi ponieważ ani na jednym ani na drugim nie widzę przeglądarki Mozilla.

elemental…

Cześć

Przepraszam bardzo ale w którym miejscu widzisz na tym zdjęciu:

przeglądarkę Mozilla (pomijam ikonę Firefoksa na pasku zadań)?

sory elune pomyłka

Cześć

Nie ma sprawy.

Na tym zdjęciu widzę przeglądarkę Google Chrome która “przybiera” obramowanie wgranego stylu czyli Elune. Mozilli jakoś tam nie widzę :wink:

aaaa xD a idzie takie coś skombinować pod mozillę? było by fajnie :slight_smile:

Cześć

Nie korzystam z tej przeglądarki więc nie wiem. Musisz sam poszukać.

A nie orientujesz się na niektórych gadżetach jest takie cos że się obrazki zmieniają i ok. wiem jak ustawić swoją lokalizacje i to działa. Ale czy da się ustawić to tak by to było też do innych podfolderów w tym folderze czy musi być to bezpośrednio do folderu z samymi obrazkami.

Cześć

Wszystko zależy jak napisany jest skrypt danego gadżetu bądź jak napisany jest sam gadżet. Jeśli autor umieścił taką opcję w kodzie wówczas nie powinno być z tym problemu.