Jak zainstalować temat?

Witam

Pobrałem z internetu 5 tematów do visty ale nie takie zwykłe tylko jakieś takie inne nie bardzo wiem jak się za to zabrać…

W pliku “readme.txt” jest napisane:

Installing Visual Styles For Windows Vista Service Pack 1


1) You must patch three application extensions (shsvcs.dll ; themeui.dll ; uxtheme.dll) 

found in the system32 folder. Follow the instructions that I have provided for you

under the folder labeled "UXTheme For SP1. "


2) Open the folder labeled "Visual Style"


3) Highlight everything in that folder and move it to "C:\Windows\Resources\Themes"


4) Apply the theme by clicking the corresponding .THEME extension. 


For Paching browseui.dll and shell32.dll, install take ownership program included in zip file,

navigate to c:\windows\system32 folder, right click on chosen file and select option take ownership.

Then, replace files with the ones in my zip file.



For Paching explorer.exe, install take ownership program included in zip file,

navigate to c:\windows folder, right click on explorer.exe and select option take ownership.

Then, replace file with one in my zip file.

A ponieważ mój angielski jest na poziomie nisko-slabym prosiłbym o wyjaśnienie jak to zrobić…

Z góry dzięki

Przetłumaczyłem ci na polski:

Instalacja programu Visual Styles dla systemu Windows Vista Service Pack 1


1) Musisz trzy poprawki stosowania rozszerzeń (shsvcs.dll; themeui.dll; uxtheme.dll)

Znaleziono w folderze System32. Postępuj zgodnie z instrukcjami pod warunkiem, że mam dla Ciebie

oznaczone jako folder "UXTheme Dla SP1."


2) Otwórz folder oznaczone jako "wygląd"


3) Zaznacz wszystko w tym folderze i przenieść je do "C: \ Windows \ Resources \ Themes"


4) stosuje tematu klikając odpowiednie. THEME rozszerzenie.


Dla Paching browseui.dll i shell32.dll, należy zainstalować program na własność zawartych w pliku ZIP,

przejdź do c: \ windows \ system32 folder, kliknij prawym klawiszem myszy na wybranym pliku i wybierz opcję na własność.

Następnie, należy zastąpić pliki z nich w moim zip.



Dla Paching explorer.exe, należy zainstalować program na własność zawartych w pliku ZIP,

przejdź do c: \ windows folder, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję explorer.exe na własność.

Następnie, należy zastąpić plik z jednym z moich zip.

No to mu przetłumaczyłeś… Z Google Translate chyba sam umie skorzystać :wink:

W zależności czy masz SP1 czy nie to pobierz malutki programik do patch’owania plików systemowych odpowiedzialnych za zmianę themesów.

Jeśli masz SP1: http://www.codegazer.com/downloads/VistaGlazzBeta3.exe

Jeśli NIE masz SP1: http://www.codegazer.com/downloads/VistaGlazzSetup.exe

Zrób to co pisze w tym programie, potem wrzuć pliki do “C:\Windows\Resources\Themes” i już możesz zmieniać wygląd.