Jak zainstalować tlena na Mac OSX 10.4?

Jak zainstalować tlena na Mac OSX 10.4 ?

Napisane na stronie producenta jest że " system Mac OS X Tiger (10.4) " a jak biore zeby zainstalował mam przekreśloną ikone tlena i mimo że każe skopiować do aplikacji po kliknieciu mówi mi że nie do tego systemu Mac :slight_smile: ma ktoś rade na to a może coś innego jest :slight_smile:

Odpalasz ściągnięty dmg, kopiujesz Tlena do Aplikacji i odpalasz. Jak nie działa to spróbuj Adium.

na tigerze nie odpalisz tych najnowszych wersji, też mam tigera i mam kadu w wersji 0.5 bo już 0.6 nie chodzi :stuck_out_tongue:

dowiedz się jaka jest ostatnia wersja tlena działającego pod tigerem… najlepiej zaaktualizuj system do wersji 10.4.11

http://www.apple.com/support/tiger/

po prawej wybierz aktualizację combo (zwykła jest dla 10.4.10) tylko wybierz czy masz procek Intela, czy PPC

A nie prościej kliknąć Jabłko na pasku menu i wybrać Software Update?

Akurat mam wersje 10.4.11 a w automatycznych nie ma nic z aktualizacji systemu .

u mnie w Software Update na 10.4 wyskakiwał błąd połączenia a teraz działa

myślałem że kolega ma wersję 10.4 a nie 10.4.11 :roll:

a z resztą jakby nie było to tlena zrobili tylko na Intele, więc jak masz procek PPC to zapomnij i pomyśl o adium i kadu

No fakt mam akurat mac mini g4 nie z intelem starszy model :slight_smile: no nic pokombinuje z innymi programami :slight_smile: