Jak zainstalować W7 HP 64 z recovery wraz z partycjonowaniem

Da się tak zrobić, ale to po mojemu nie ma sensu, bo przywrócisz system i pożegnasz się z danymi, bo te utworzone przez Ciebie partycje zostaną skasowane.

Zrobić kopie zapasową wszystkich swoich plików na jakimś dysku zewnetrznym czy płytach DVD i wtedy przywracać system : )

Inaczej wszystko zostanie usunięte a tak będziesz zabezpieczony. Przy przywracaniu systemu “Recovery” nie monituje o podanie klucza bo sam w sobie ma go już wpisany więc system będzie oryginalny: )

dyski recovery nie zmieniają partycji jak sobie ustawiłeś tak będziesz miał tylko partycja systemowa zostanie nadpisana a wszystkie pliki i cały windows zostana zapisane w folderze ,Windows,old, zawsze można do nich wrócić …Recovery Nie rusza partycji … jak sobie zrobiłeś partycję np D:\Dane to ona zostanie na 199% tylko przy instalacji czystego systemu z płyty mamy możliwość ingerencji w podziały dysku

BooBoo , mylisz się, niektóre kasują. W lapach ze stajni Fujitsu Siemens kasują, bo jak przywracałem na amilo pi 2550 system, to wykasowało partycje… Chyba, że może jest to zależne, czy przywraca się z hdd, czy z dvd, bo ja przywracałem z dvd…