Jak zainstalować WIFI?

Witam :slight_smile:

Zwracam się z ogromną prośbą o podanie mi instrukcji (o ile to możliwe) do zainstalowania sieci Wifi.

Posiadam ADSL MODEM CELLPIPE 7130 RG.

Czytałam w instrukcji dołączonej na płycie.

Nie wiem co zrobić,aby zainstalować Wfi.

Liczę na odpowiedż i rady :slight_smile:

Dziękuję i pozdrawiam

W instrukcji w rozdziale 7 masz opisaną podstawową konfigurację sieci WLAN (WLAN basic settings), więc czego nie rozumiesz? W tym temacie masz również opisane jak skonfigurować sieć WLAN :arrow: podstawowa-konfiguracja-domowego-routera-t439247.html#p2786280

Mam tylko 16 lat.

Nie wiem po prostu jak zainstalować Wifi.

Gdybym była informatykiem,nie zadawałabym takich pytań.

A pan tutaj jest od odpowiadania na pytania wszystkich osób,którzy mają jakieś wątpliwości.

Czy ja Ci każe być informatykiem? Masz instrukcję obsługi, w której producent dokładnie opisał co należy zrobić, aby korzystać z Wifi, ponadto podałem Ci link do poradnika, bo po co mam pisać dwa razy to samo, ja mam ograniczony czas oraz życie prywatne i nie spędzam na forum 24h przez 7 dni. Ten poradnik napisałem właśnie z myślą o osobach takich jak Ty, prostym językiem, dlatego proszę się z nim zapoznać. Jeśli czegoś nie wiesz, nie rozumiesz, to napisz czego nie wiesz i czego nie rozumiesz, bo nie wiem jak w tym momencie Ci pomóc, bo nie wiem z czym masz konkretnie problem.

Skoro umiesz pisać, to czytać chyba też umiesz, a przynajmniej w tym wieku powinno się już umieć.

Tylko, że Ty nie masz żadnych wątpliwości, lecz żądasz od ludzi, aby po raz setny napisali dla Ciebie tę samą instrukcję, nie podajesz nawet żadnych konkretów z czym masz problem. Poza tym gdzie to jest napisane, że mam każdemu odpowiadać na jego pytania?

Droga koleżanko , mam 15 lat nie wielka różnica prawda ? Tak więc pytanie jest zacytowane specjalnie do ciebie : Instrukcja jest po polsku ? Tylko nie mów , że nie , bo chyba się uśmieję . Skoro jest w poprawnym języku użytkownika napisana to może warto mając te 16 lat pójść po rozum do głowy i ją przeczytać … Jeśli będziesz zgodnie ze wskazówkami ruszała instalatora , to zainstalujesz swoje WIFI poprawnie .

PS. Tak na boku , jeżeli nie wiesz od czego zacząć to może nie rób z siebie wzmacniacza i poproś o pomoc kogoś kto zna się na tym lepiej . Może sąsiad , ktoś z rodziny . I nie unoś się honorem na forum , bo nikt ci od tak nie wyczaruje twojej instrukcji z internetu .

Pozdrawiam :slight_smile: